+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

aaa-Hvězdná máma

Klíčová slova: hvězdná máma,máma,hvězda,miminko,kino,chrudim,pce

E-mail: sejkorka.p@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2009

Popis: Jistě nám dáte za pravdu, že mateřství je jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Přináší však s sebou i změnu v dosavadním stylu a způsobu života. S Hvězdnou mámou můžete klidně zajít do kina na svůj oblíbený film a zůstat při tom tou nejstarostlivější a nejbáječnější maminkou na světě. Herecké výkony si můžete vychutnávat s děťátkem v náručí, své miminko přitom bez ostychu nakrmit a společně s dalšími matkami a jejich ratolestmi zažít mnoho prima chvil plných nových zážitků. Zkrátka být matkou a zároveň zůstat ženou! - těšíme se na maminky s dětmi od narození do cca 2 let - Speciální program - Projekce filmu - Dárečky pro Vás 1.Středa v měsíci Multikino CineStar Pardubice 1.Čtvrtek v měsíci Městské kino Chrudim

Web: www.hvezdnamama.cz

Další související informace

Hvězdná brána

stargate, hvězdná brána – Hvězdná brána - sleduj online zdarma epizody SG-1, Atlantida, Universe. To nejlepší z Hvězdné brány. Neváhejte a podívejte se sami na Vaše oblíbené epizody! Hvězdná brána - sleduj online zdarma epizody SG-1, Atlantida, Universe. To nejlepší z Hvězdné brány. Neváhejte a podívejte se sami na Vaše oblíbené epizody!

Stargate online

sg-online, stargate online, hvězdná brána online – Zde můžete shlédnout všechny série Hvězdné brány,SG-1,Atlantidu,Universe a Infinity.A ještě mnoho věcí můžete zde vidět na webu,videa,obrázky a více...Tak přijďte k nám a buďte s námi. Prostě jestli vás baví hvězdná brána tak si to na našem webu užijete.

Stargate online

stargate, online, sg-online, hvězdná brána – Na naší stránce můžete shlédnou stargate online. Najdete zde vše co bylo kdy k hvězdné bráně natočeno. Můžete zde vidět hvězdnou bránu online. SG-1, SGA,SGU. Můžete zde vidět i stargate filmy. Archa pravdy, Návrat nebo původní film Stargate.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.