+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ace Poker Club o.s.

Klíčová slova: poker Hradec Králové turnaj freezeout cash games

E-mail: info@acepokerclub.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Ace Poker Club je klub hráčů pokeru, sdružující hráče z Hradce Králové. Pořádáme pravidelné turnaje 2x týdně. Dále pořádáme nepravidelné turnaje v Hradci Králové po dohodě s hráči. Informace o nejbližších turnajích, stejně jako informace o turnajích již odehranýc najdete na klubových webových stránkách na adrese www.acepokerclub.cz . Pokud by jste měli zájem si poker zahrát, nebo se na živý poker jen podívat, přijďte. Na místě Vám pak rádi vysvětlíme jak na to, případně poradíme jak začít.

Web: www.acepokerclub.cz

Další související informace

Penzion Bělásek

Ubytování Hradec Králové, penzion Hradec Králové – Zařízení rodinného typu a nabízí vám ubytování v Hradci Králové. Nachází se v blízkosti centra ve čtvrti Malšovice. Penzion je v dosahu MHD Hradec Králové (trolejbus č. 7 a 2, autobus č. 9). Nejjednodušší dostupnost je ve směru příjezdu od Svitav a Brna, odkud vás nasměrují i dopravně informativní značky. V nabídce ubytování je 12 standardních lůžek ve dvou jednolůžkových, třech dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech s vlastním sociálním zařízením (po dohodě je možnost přistýlek).

Žaluzie Ladislav Knápek

žaluzie Hradec Králové – Firma Žaluzie LKM se zabývá prodejem a montáží žaluzií a další stínící techniky v České republice, zejména ve městě Hradec Králové a okolí.U všech výrobků nabízíme vysokou kvalitu, zaručenou použitím nejlepších a osvědčených výrobků. Je v našich silách vyrobit či dodat prakticky jakýkoliv výrobek z oboru clonící techniky.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.