+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aeroklub Plzeň Bory

Klíčová slova: padák, tandemový seskok, vyhlídkové lety

E-mail: info@aplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2010

Popis: Aeroklub Plzeň Bory nabízí tandemové seskoky (včetně dárkových certifikátů), základní parašutistický výcvik a propagační seskoky parašutistů. Zabezpečujeme vyhlídkové lety a ostatní letecké práce včetně pilotního výcviku.

Web: www.aplzen.cz

Další související informace

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok, tandemové seskoky, tandemový – Tandemový seskok, číslo jedna mezi adrenalinovými dárky! Zažijte volný a poté se kochejte krajinou, jak ste ji ještě neviděli. Tandemové seskoky se zkušenými instruktory, na pravidelně servisovaném vybavení a za rozumné ceny!

Tandemový seskok, seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, leťiště Most – Tandemový seskok, to je zážitek, na který nezapomenete. Pořádáme tandemové seskoky pro všechny ve věku od 8 do 90 let a s váhou do 135kg. Naše tandemové seskoky jsou prováděni zkušenými tandempiloty.

Tandemový seskok padákem

skok padákem, seskok s padákem, tandemový seskok, – Tandemový seskok padákem pro vás. Užijte si adrenalinový zážitek volného pádu ze 4000m. Unikátny zážitek na který se nezapomíná. Super garance nejnižší ceny. Možnost foto a video dokumentáce. Unikátny zážitek.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.