+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aeroklub Plzeň Bory

Klíčová slova: padák, tandemový seskok, vyhlídkové lety

E-mail: info@aplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2010

Popis: Aeroklub Plzeň Bory nabízí tandemové seskoky (včetně dárkových certifikátů), základní parašutistický výcvik a propagační seskoky parašutistů. Zabezpečujeme vyhlídkové lety a ostatní letecké práce včetně pilotního výcviku.

Web: www.aplzen.cz

Další související informace

Tandemový seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, tandem – Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně!Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně!Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život.

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok, tandemové seskoky, tandemový – Tandemový seskok, číslo jedna mezi adrenalinovými dárky! Zažijte volný a poté se kochejte krajinou, jak ste ji ještě neviděli. Tandemové seskoky se zkušenými instruktory, na pravidelně servisovaném vybavení a za rozumné ceny!

Seskok padákem

seskok, padákem – Máte odvahu vyskočit z letícího letadla čtyři kilometry nad zemí, padat volným pádem a následně hladce přistát? Vyzkoušejte tedy seskok padákem a užijte si adrenalinovou zábavu. Seskok padákem je také skvělým a originálním dárkem.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.