+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AntiParoubek

Klíčová slova: paroubek, antiparoubek, diskuze, fotky

E-mail: bpguide@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: Diskuzní kotel o tom, co s vám nelíbí na hlavě ČSSD Jiřím Paroubkovi. Skandály, aféry fotografie. Pojdte podpořit předvolební diskuzi na téma Jiří Paroubek a jeho diktátorské sklony. Podpořte akci Fotka pro Paroubka.

Web: www.anti-paroubek.cz

Další související informace

Rámečky na fotky

rámečky na fotky – Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA.Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA. Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA. Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA.

Plemena psů

psi plemena, plemena psu, encyklopedie psu, fotky – Psí plemena - stručný přehled nejpopulárnějších psích plemen. O každém plemeni zde najdete základní informace a fotku. Databáze psích plemen je průběžné aktualizována. Teriéři, jezevčíci, chrti, kokršpanělé a další.

MůjTyp

komunita, seznamka, chat, diskuze, dotazníky, test – Seznamka a online komunita s možností zakládat vlastní diskuze, zhotovovat dotazníky nebo psát na chat. Na základě vyplnění registračního testu (zkrácená varianta testu MBTI) je uživatelům přidělen typ osobnosti, podle kterého snáze najdou podobně smýšlející lidi. Uživatele lze filtrovat i podle pohlaví, věku, bydliště a dalších kritérií

Načítání trvalo 0.0703 sekund.