+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AntiParoubek

Klíčová slova: paroubek, antiparoubek, diskuze, fotky

E-mail: bpguide@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: Diskuzní kotel o tom, co s vám nelíbí na hlavě ČSSD Jiřím Paroubkovi. Skandály, aféry fotografie. Pojdte podpořit předvolební diskuzi na téma Jiří Paroubek a jeho diktátorské sklony. Podpořte akci Fotka pro Paroubka.

Web: www.anti-paroubek.cz

Další související informace

Korfu

korfu, řecko, letoviska, pláže, počasí, fotky – Rady na dovolenou na ostrově Korfu, Řecko - letoviska, pláže, počasí, fotky, mapy. Chystáte se na dovolenou na ostrov Korfu? Zajímá vás jak to vypadá na ostrově Korfu? Hledáte informace o ostrově Korfu? Tady jste na správném místě!

Fotograf Roman Pastorek

fotograf kalendář book maturitní fotky na tablo – Fotografický ateliér v Ostravě. Portrét, móda, book, kalendář, maturitní tabla, svatební fotografie. Fotografie jsou počítačově upravovány a retušovány. Zajištění profesionální vizáže. Každý může vypadat dobře !! Maturitní tabla za skvělé ceny.

Profesionálne fotografovanie

fotenie,umelecke fotky,fotoatelier,kvalitne fotky – Profesionálne fotky napríklad na svadbu a podobné udalosti.Pracujem na fotoaparátoch značky NIKON D3 a D200 s príslušenstvom NIKKOR. Objektív: 24-70/2,8 G ED NIKKOR; PC-E Micro 85-2,8D NOKKOR; 70-200/2,8G ED VR NIKKOR, 50/1,4 D NIKKOR.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.