+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARENA KICKBOX BRNO

Klíčová slova: kickbox brno, k-1, thaibox, sebeobrana, box

E-mail: MSnedar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2010

Popis: ARENA KICKBOX BRNO nabízí kurzy kickboxu a K-1 thaiboxu pro každého. Jak kondiční lekce tak tréninky pro závodníky a to amatéry i profesionály ve specializivané tělocvičně na adrese: Brno,Cejl 107. Dále pak nabízí kurzy na širokou škálu bojových sportů a umění jako jsou: box, mma, čínský box- Sanshou, Combat sambo, Jiu-jitsu a sebeobranu. Tréninky probíhají pod vedením mistrů světa ve Mgr. Miloše Šnédara, Mgr. Lukáše Wolfa (profesionálních pedagogů) a reprezentanta České republiky v kickboxu Josefa Ráce. O boxerskou sekci se stará pan Milan Konečný.

Web: www.arenakickboxbrno.cz

Další související informace

Judo SKKP Brno

judo, brno, judo klub, judo klub, oddíl, sport – Oficiální web Judistického oddílu při Sportovním klubu Královo Pole, Brno. Obsahuje informace a zajímovosti o Judu, výsledky a zprávy ze zápasů, kontakt a informace o náboru - jak se k nám přidat. judo, brno, judo klub, judo klub, oddíl, sport.

Kurzy šití brno

Kurzy brno, rekvalifikační kurzy brno, kurz šití – Pořádáme kurzy šití, rekvalifikace v Brně v oboru krejčovské práce(dámská krejčová), střihačka(kurz střihů), šička. Akreditace MŠMT ČR.Kurz šití pro začátečníky. Kurzy brno. Zakázkové krejčovství - šití oděvů

Unoreal - reality

Unoreal - realitní kancelář, Brno, nemovitosti – Realitní kancelář Unoreal – nabízíme nemovitosti v Brně a jeho nejbližším okolí. Poradíme s financováním nemovitostí, úvěry, hypotéky, pojištění. Najdeme Vám nemovitost podle Vašich požadavků.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.