+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARENA KICKBOX BRNO

Klíčová slova: kickbox brno, k-1, thaibox, sebeobrana, box

E-mail: MSnedar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2010

Popis: ARENA KICKBOX BRNO nabízí kurzy kickboxu a K-1 thaiboxu pro každého. Jak kondiční lekce tak tréninky pro závodníky a to amatéry i profesionály ve specializivané tělocvičně na adrese: Brno,Cejl 107. Dále pak nabízí kurzy na širokou škálu bojových sportů a umění jako jsou: box, mma, čínský box- Sanshou, Combat sambo, Jiu-jitsu a sebeobranu. Tréninky probíhají pod vedením mistrů světa ve Mgr. Miloše Šnédara, Mgr. Lukáše Wolfa (profesionálních pedagogů) a reprezentanta České republiky v kickboxu Josefa Ráce. O boxerskou sekci se stará pan Milan Konečný.

Web: www.arenakickboxbrno.cz

Další související informace

Laboratoře a zkušebny Brno, laboratoř Brno

Laboratoře, zkušebny Brno, laboratoř Brno – Laboratoře Brno. Laboratoř pro mechanické,metalografické zkoušky, laboratoře chemické analýzy,příprava vzorků.Laboratoře a zkušebny v Brně poskytují laboratorní služby a testy.Zkušebna a laboratoř Brno.Akreditovaná zkušební laboratoř, laboratoř paliv

Advokátní kancelář

advokátní kancelář Brno, advokátní úschova, právní – Advokátní kancelář v Brně Mgr. Živany Petrlové poskytuje právní poradnu, advokátní úschovu a právní služby především z oblastí dědictví a dědické právo, věcná břemena, zástavní právo, stavební právo a různé služby realitním kancelářím.

autopůjčovna Brno

autopůjčovna, brno, pronájem, vozidla, půjčovna – Porovnáváme nabídky autopůjčoven v Brně. Šetříme tak zákazníkům čas i peníze za pronájem vozu. S námi získáte požadovaný vůz nejvýhodněji. Pošlete nám Vaši poptávku co nejdříve. Porovnáme ji s nabídkami autopůjčoven a s nejvýhodnějšími Vás kontaktujeme.

Načítání trvalo 0.0958 sekund.