+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Asociace horsk. středisek

Klíčová slova: Asociace horských středisek České republiky

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2013

Popis: Asociace horských středisek České republiky (AHS ČR) sdružuje provozovatele horských středisek a další organizace podílející se na turistickém ruchu na horách, a to za účelem efektivního prosazování jejich společných zájmů. Cílem je zlepšení podmínek pro jejich činnost, což by mělo vést k dalšímu rozvoji sportovních a volnočasových služeb poskytovaných v horských střediscích na území České republiky.

Web: www.ahscr.cz

Další související informace

PENZION STARÝ PIVOVAR v České Bříze

PENZION STARÝ PIVOVAR,ubytování v České – Penzion Starý Pivovar se nachází v krásném klidném prostředí uprostřed přírody jen 10 km severně od Plzně a 2 km od městečka Třemošná, kde jsou velmi dobré nákupní možnosti i kvalitní restaurace, pizzerie a cukrárna. Zrekonstruovaný rodinný penzion v duchu starého pivovaru se nachází v krásném prostředí lesů, v údolí říčky Třemošenky, obklopen skalnatým masivem. V rodinném penzionu Starý Pivovar na Vás čeká pohodlné ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou klimatizovány. U objektu je zdarma k dispozici parkování,dětské hřiště, uzavřená zahrada, možnosti stanování, grilování, posezení u ohně.V ceně ubytování je internet WiFi, dětská postýlka, dítě do 3 let zdarma. Můžete si s sebou přivést i svého zvířecího miláčka.

Ubytování České Budějovice

ubytování České – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Českých Budějovicích a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie

penzion POHODA apartmány v České Vsi

penzion POHODA apartmány,ubytování v České – Apartmány se nachází v krásném údolí na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku a začínajících Rychlebských hor, pod Priessnitzovými lázněmi a rozhlednou Zlatý Chlum Popis objektu: Ubytování v rodinném penzionu s dvěma samostatnýma dvoupokojovýma apartmány. Každé AP 2 - 4 os. vl.vchod z obyt. zahrady, ložnici s manželskou postelí + pokoj s kuchyňským koutkem, DVD, SAT a rozkládací postelí. Kuchyňský kout je v každém apartmá vybavený ledničkou s mrazničkou, mikrovlnou troubou , varnou konvicí, dvouvařičem, nádobím, a sušákem na prádlo + koupelnu se sprchovým koutem, WC, umyvadlem. V recepci turistické poradenství, internet, Skype zdarma.Pobyt s domácím zvířetem: Je možný .

Načítání trvalo 0.0518 sekund.