+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČESKÝ INSTITUT

Klíčová slova:

E-mail: m.hrdlicka@ao-institut.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2010

Popis: Nové vědění o životních souvislostech. Nové poznatky o lidském mozku, zemi, vesmíru, zdraví i historii. Zdroj podnětů k samostatnému přemýšlení vedoucí k ozdravění společnosti. Nové vědění o životních souvislostech. Nové poznatky o lidském mozku, zemi, vesmíru, zdraví i historii. Zdroj podnětů k samostatnému přemýšlení vedoucí k ozdravění společnosti.

Web: ao-institut.cz

Další související informace

SDH Stará Huť

hasiči, sdh, sbor dobrovolných hasičů, Stará Huť – Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť ze Středočeského kraje okresu Příbram. Naleznete zde veškeré informace ohledně našeho sboru, ale i užitečné články či nejžhavější události ze Středočeského kraje

Červenobílí

Červenobílí, národní hnutí, vysokoškolská mládež – Jsme národní mládež znechucená současným morálním úpadkem. Povstali jsme a ze špinavé země pozvedli zaprášený prapor český. Pod tímto praporem vlastenectví se nyní spojujeme k obraně tradičních hodnot.

Plamen naděje o. s.

sociálně ohrožené skupiny,zlepšení kvality života, – Vytváříme projektové programy, nabízející nezbytnou a účelnou pomoc nejen občanům v tíživé sociální situaci, ale také poskytující potřebnou podporu organizacím neziskového charakteru, které poskytují sociální služby, a snaží se o kultivaci životních a kulturních podmínek občanů, komunit a sociálních skupin.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.