+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cikáni - Co jsou zač? Od

Klíčová slova: Cikáni,romové,cikáni kradou,kradou,informace,vtipy

E-mail: cikani.podpora@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Náš portál Cikáni.eu Vám chce zprostředkovat jiný pohled na naše spoluobčany, cikány. Naleznete tu články zabívající se romskou problematikou, základní informace o romské kultuře, cikánská videa a vtipy o cikánech.

Web: www.cikani.mablog.eu/

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.