+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cinematographers.cz

Klíčová slova: cinematographers, arri, red, scarlet, epic, alexa

E-mail: info@cinematographers.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2013

Popis: Portál pro kameramany a ostatní audiovizuální tvůrce. Naleznete zde seznam asociací, festivalů, rental společností, škol a dalších užitečných odkazů. Po jednoduché registraci může každý uživatel psát komentáře, vkládat vlastní videa a inzeráty. Veškeré služby Cinematographers.cz jsou uživatelům poskytovány zdarma.

Web: cinematographers.cz/

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0860 sekund.