+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Číst je sexy

Klíčová slova: sexy, literatura, knihy, spisovatel

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2011

Popis: Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Web: www.cistjesexy.cz

Další související informace

Atelier Židlický Shop

Káva, čaj, porcelán, knihy, design, fotografie, – Internetový obchod kávou, čajem, porcelánem a knihami. Prodejní galerie originálních fotografií jako doplněk pro Váš interiér. Výzdoba interiérů kanceláří, restaurací, hotelů. Design, dárky, architektura, styl.

knihkupectví Knihy

knihy, knihkupectví, literatura, učebnice – Internetové knihkupectví Knihy na síti nabízí tisíce knižních titulů všech žánrů a zaměření našich i zahraničních autorů pro děti i dospělé. Novinky, bestsellery, literatura faktu, učebnice, slovníky a mnoho dalších knih pro vaši zábavu i poučení.

Virgil Valentin

vtipy, humor, čierny humor, citáty, knihy, – Vtipy z každého rožku. O ženách, o policajtoch, o doktoroch. Nesmie chýbať čierny humor. Veľa citátov z každého druhu. Paródie na rôzne knihy. Na stránke nájdeš aj knihu od Napoleona Hilla - Myšlením k bohatství.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.