+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Číst je sexy

Klíčová slova: sexy, literatura, knihy, spisovatel

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2011

Popis: Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Web: www.cistjesexy.cz

Další související informace

Knihkupectví U Malých

knihy, učebnice, literatura, Krkonoše, Podkrkonoší – Internetové a kamenné knihkupectví U Malých v Jilemnici nabízí regionální literaturu (Krkonoše, Podkrkonoší, Český Ráj, Liberecko, Jizerské hory), dále má skladem velký výběr knižních titulů, učebnic pro základní a střední školy, odbornou literaturu všeho druhu, hudebniny, obrazy, CD, DVD, zajišťuje distribuci učebnic a literatury do všech typů škol - poskytuje množstevní slevy učebnic s dopravou zdarma! V prodejně funguje také půjčovna DVD filmů.

knihkupectví Knihy

knihy, knihkupectví, literatura, učebnice – Internetové knihkupectví Knihy na síti nabízí tisíce knižních titulů všech žánrů a zaměření našich i zahraničních autorů pro děti i dospělé. Novinky, bestsellery, literatura faktu, učebnice, slovníky a mnoho dalších knih pro vaši zábavu i poučení.

Ing. Miroslav Mračko - EP

knihy, zákony, odpady, beletria, poľovníctvo knih – Vydavateľstvo EPOS je najväčším vydavateľstvom ekonomicko – právnej literatúry, beletrie v SR, s vlastnou tlačiarňou, kníhviazačstvom a distribúciou kníh. Ponúkame aktuálnu odbornú literatúru.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.