+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dhammáráma, buddhismus

Klíčová slova: buddhismus, meditace, budhismus, klášter, buddha

E-mail: dhammarama@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Vybudovat a provozovat buddhistický klášter a meditační centrum v České republice je hlavním cílem našeho občanského sdružení. Dhammáráma znamená doslova domov Buddhova učení, známého také jako buddhismus nebo Dhamma. Zatím takový domov vytváříme tím, že organizujeme kurzy meditace a přednášky. Naším hlavním učitelem je Buddha, jehož slova zachycují nejstarší kanonické texty buddhismu. Řadíme se ke škole theraváda, tradici Áyukusala.

Web: www.dhammarama.eu

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.