+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dhammáráma, buddhismus

Klíčová slova: buddhismus, meditace, budhismus, klášter, buddha

E-mail: dhammarama@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Vybudovat a provozovat buddhistický klášter a meditační centrum v České republice je hlavním cílem našeho občanského sdružení. Dhammáráma znamená doslova domov Buddhova učení, známého také jako buddhismus nebo Dhamma. Zatím takový domov vytváříme tím, že organizujeme kurzy meditace a přednášky. Naším hlavním učitelem je Buddha, jehož slova zachycují nejstarší kanonické texty buddhismu. Řadíme se ke škole theraváda, tradici Áyukusala.

Web: www.dhammarama.eu

Další související informace

Napojení - psychologická

relaxace, meditace, reconnection, psychologický ku – Nabízíme psychologicko-spirituální techniku Napojení, která Vám pomůže získat energii, charisma a vede k fyzickému a duchovnímu rozvoji. Najdete snadněji své životní poslání, stanete se úspěšnějším v práci, podnikání, vztazích.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.