+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dhammáráma, buddhismus

Klíčová slova: buddhismus, meditace, budhismus, klášter, buddha

E-mail: dhammarama@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Vybudovat a provozovat buddhistický klášter a meditační centrum v České republice je hlavním cílem našeho občanského sdružení. Dhammáráma znamená doslova domov Buddhova učení, známého také jako buddhismus nebo Dhamma. Zatím takový domov vytváříme tím, že organizujeme kurzy meditace a přednášky. Naším hlavním učitelem je Buddha, jehož slova zachycují nejstarší kanonické texty buddhismu. Řadíme se ke škole theraváda, tradici Áyukusala.

Web: www.dhammarama.eu

Další související informace

Meditace jako lék života

meditace, návod, meditace návod, stres, strach – Meditace lze provádět na mnoho způsobů a ze spousty důvodů, například pro zklidnění a uvolnění, pro rozproudění energie v těle, dodání odvahy a sebevědomí, rozpuštění strachu, stresu a bolesti, pro vizualizace našich představ a cílů a mnoho dalších.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.