+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Divadlo pro nejmenší

Klíčová slova: Divadlo, Show, Děti

E-mail: Oldrich.Hruza@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2009

Popis: Organizaci narozeninových party, mikulášských večírků - dětská show pro děti od 3 do 8 let. Pohádky, říkanky, hádanky pro školky, mateřská centra, organizace, apod. - vše česká klasika s originální hudbou a spoustou nových písniček.

Web: www.detske-divadlo-praha.cz

Další související informace

skola zivota

zkusenosti, deti, rady, pribehy ze zivota – O malých dětech se říká, že nemají rozum a mnoho věcí nechápou. Ale to vůbec není pravda. Já mám dvouletého syna a pozoruji pravý opak. Syna odmalička vychovávám sama u rodičů a půlku života strávil s bývalým přítelem Jakubem.

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Asociace TOM 20603 Svišt

volný čas, děti, zálesactví, turistika, svišti, s – Nabízíme vzdělávání dětí a mládeže, dále pak pořádání letních táborů, víkendových výletů či jiných volno-časových aktivit. Samozřejmostí jsou i pravidelné oddílové schůzky či kroužky, kde hrajeme zábavné hry.

Načítání trvalo 0.1290 sekund.