+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domov mládeže Studentská

Klíčová slova: domov mládeže studentská praha, školní jídelna

E-mail: reditel@dmstudentska.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 – Dejvice, Studentská 10 je školské zařízení, které poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a vede žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností. Součástí domova mládeže je i školní jídelna

Web: www.dmstudentska.cz

Další související informace

Levné letenky Mnichov

letenky, letenka, Mnichov, Praha, ubytování – Mnichov je hlavní město Bavorska, jedné z části Německa. Mnichov patří mezi nejznámější a největší německá města a mezi turisty, kteří míří do Německa, je Mnichov hodně oblíbený. V centru Mnichova můžete navštívit celou řadu zajímavých míst, a tak se zde ani po několika dnech nebudete nudit. Poblíž Mnichova se nachází významné mezinárodní letiště, které je využíváno pro mezipřistání nebo pro přestupy mnohých letů, které míří z České republiky do vzdálených zemí.

Stěhování Praha

stěhování, Praha, levné, autodoprava, transport – Naše levné stěhování po Praze a celé republice nabízíme jak firmám tak i soukromým osobám za rozumné ceny. Dále nabízíme služby v oblasti autodoprava a přeprava osob. Naše levné stěhování po Praze a celé republice nabízíme jak firmám tak i soukromým osobám za rozumné ceny. Dále nabízíme služby v oblasti autodoprava a přeprava osob.

Hlídání dětí Praha

Hlídání, děti, Praha, agentury na hlídání, chůvy v – Náš katalog vám pomůže s výběrem hlídání dětí v Praze. Porovnejte si rychle a pohodlně nabídky hlídání vašeho dítěte pro Prahu a okolí. Pomocí přehledné mapy naleznete hlídání pro děti, která jsou nejblíže vašemu bydlišti.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.