+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekonomická a politická

Klíčová slova: ekonomika finance politika

E-mail: ipek@travelplan.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2007

Popis: Institut pro ekonomickou a politickou kulturu

Web: www.ipek.cz

Další související informace

dosenátu.cz

senát senátor volby parlament politika dosenatu – Víš koho volíš? Profily českých kandidátů na senátora, zeptejte se jich co vás trápí. Změnili by jste na nich něco? Dosenátu.cz, dozvíte se všechno co jste o českých senátorech chtěli vědět. Dosenátu.cz je jedinečná šance zjistit, koho a za co platíte ze svých daní.

Price checking

porovnání cen,srovnání cen,cenová politika – Price checking je profesionálním nástrojem pro sledování a porovnání / srovnání cen Vašich výrobků s konkurenčními eshopy. Price checking je nástroj pro Vaší cenovou politiku a jeho užíváním získáte konkurenční výhodou.

Daňové přiznání - formulář

danove priznani, formular, urad, finance – Na internetu existuje formulář daňového přiznání, který se dá stáhnout v podobě doc. nebo pdf. Soubory, které obsahují daňové přiznání 2010, tedy jednoduše otevřete a můžete s nimi pracovat. Na internetu existuje formulář daňového přiznání, který se dá stáhnout v podobě doc. nebo pdf. Soubory, které obsahují daňové přiznání 2010, tedy jednoduše otevřete a můžete s nimi pracovat.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.