+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ESPA 2 EU

Klíčová slova: spanelsko, espa, B2B

E-mail: miro.volny@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: rojekt ESPA 2.0 je výsledkem praktických zkušeností a produktů vytvořených během implementace projektu ESPA EST, který byl zpracován v letech 2005-2007 (www.espaest.com) v rámci projektu Leonardo da Vinci s partnery ze Španělska, Česka, Maďarska a Polska. Projekt ESPA 2.0 má své uplatnění v rozšiřování Evropské Unie do zemí Východní Evropy. Hlavním cílem je přispět k vytvoření nových obchodních možností mezi Španělskem a státy Východní Evropy, především pomocí výuky španělštiny, jež se používá v oblasti podnikání. Sice tyto vztahy již existují, avšak neznalost španělského jazyka je překážkou pro jejich rozvoj. Z tohoto důvodu se projekt ESPA 2.0 snaží o rozvoj nových materiálů a nástrojů, které by měli výuku obchodní španělštiny ulehčit, a které také mohou vést k novým obchodním příležitostem. ESPA 2.0 sumarizuje cíle předešlého projektu a přitom usiluje o implementace výsledků v zemích Východní Evropy, jež se staly novými členy Evropské Unie: Slovensko, Rumunsko, Bulharsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Česká Republika, Maďarsko a Polsko.

Web: www.espa2.eu/

Další související informace

Dovolena24.com

dovolená, letecky, španělsko, chorvatsko, řecko – Internetový portál s širokou nabídkou zájezdů od desítek tuzemských cestovních kanceláří. Cestujte s námi na dovolenou po celém světě. Široká nabídka především do destinací, jako je Řecko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko atd.

Bydlení ve Španělsku

prodej španělsko, pronájem španělsko, nemovitosti – Prodej a pronájem nemovitostí ve Španělsku na pobřeží Costa Blanca v Alicante a okolí. Kompletní služby od A do Z, informace a rady. Ceny jsou až o 30-40% nižší oproti tržní hodnotě. Poradíme Vám s výběrem vhodné nemovitosti.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.