+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ESPA 2 EU

Klíčová slova: spanelsko, espa, B2B

E-mail: miro.volny@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: rojekt ESPA 2.0 je výsledkem praktických zkušeností a produktů vytvořených během implementace projektu ESPA EST, který byl zpracován v letech 2005-2007 (www.espaest.com) v rámci projektu Leonardo da Vinci s partnery ze Španělska, Česka, Maďarska a Polska. Projekt ESPA 2.0 má své uplatnění v rozšiřování Evropské Unie do zemí Východní Evropy. Hlavním cílem je přispět k vytvoření nových obchodních možností mezi Španělskem a státy Východní Evropy, především pomocí výuky španělštiny, jež se používá v oblasti podnikání. Sice tyto vztahy již existují, avšak neznalost španělského jazyka je překážkou pro jejich rozvoj. Z tohoto důvodu se projekt ESPA 2.0 snaží o rozvoj nových materiálů a nástrojů, které by měli výuku obchodní španělštiny ulehčit, a které také mohou vést k novým obchodním příležitostem. ESPA 2.0 sumarizuje cíle předešlého projektu a přitom usiluje o implementace výsledků v zemích Východní Evropy, jež se staly novými členy Evropské Unie: Slovensko, Rumunsko, Bulharsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Česká Republika, Maďarsko a Polsko.

Web: www.espa2.eu/

Další související informace

iBarcelona.cz - online B

Barcelona, průvodce, španělsko, hotel, letenky – iBarcelona.cz - Barcelona průvodce. Specialista na Barcelonu, Katalánsko, Španělsko. Letenky, hotely, gastronomie. Služby průvodce, delegát, tlumočení. Travel management, incentivní turistika.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Španělsko

Španělsko, letenky do Španělska – Svou dovolenou ve Španělsku tráví každý rok miliony turistů z celého světa. A není se čemu divit. Španělsko se může pochlubit nádhernými plážemi s rozpáleným pískem, čistým a teplým mořem i řadou zajímavých památek.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.