+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eUpol.cz

Klíčová slova: studenti Univerzity Palackého v Olomouci

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2008

Popis: Komunitní server studentů Univerzity Palackého v Olomouci, aktuální diskuse nad tématity na naší moravské univerzitě, trh studijních materiálů, ubytování v Olomouci, pracovní nabídky pro studenty. A mnoho dalších funkcí..

Web: www.eupol.cz

Další související informace

Hotel Milotel v Olomouci

Hotel Milotel ,ubytování v Olomouci – Hotel Milotel*** Olomouc, najdete na velmi výhodném místě mimo centrum města, v blízkosti hlavní silnice směr Ostrava s možností parkování.Našim hostům nabízíme hned několik druhů pokojů, z kterých mají možnost vybírat dle vlastních požadavků.V ceně ubytování je zahrnuta konzumační karta v hodnotě 120,- Kč na osobu. Každý pokoj je standardně vybavený sociálním zařízením,TV a telefonem.Možnost využití bezdrátové sítě WI-FI . Hotelová restaurace se širokou nabídkou vynikajících jídel je otevřena denně do 01,00 hod. Provoz hotelu - ubytovací část je non-stop.

Informace Olomouc

Informace, kultura, gastronomie v Olomouci – Informace, kultura, ubytování a gastronomie v Olomouci. Aktuality z Olomoucka, kulturní a společenské akce, informace o sportovním dění, klubová scéna, akce pro děti - to vše přehledně a na jednom místě.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.