+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

For Sell :Apple iPhone 4S

Klíčová slova:

E-mail: Saheedphoneltd@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Description ========== Nokia N9 is an ultimate business smartphone with Microsoft Exchange ActiveSync on board. Equipped with a 4-inch touchscreen display featuring Nokia ClearBlack technology for improved outdoor visibility and a full keyboard, business users find the Nokia N9 is the perfect shape and size to work on documents, review spreadsheets, or read and edit slides. Package content ============== 1 Nokia N9 Phone 1 BL-4D Battery 1 AC-10X Charger 1 CA-101D Data Cable 1 WH-701 Handsfree 1 User's Guide

Web: Funmiplazaltd.page.tl

Další související informace

TJ Suchohrdly u Miroslavi

TJ, TJ Suchohrdly u Miroslavi, fotbal, Suchohrdly, – TJ Suchohrdly u Miroslavi - oddíl kopané. V Suchohrdlech u Miroslavi máme 3 družstva a to Muži - A, Muži - B, Žáci. Oddílům se vede velmi dobře, podařilo se vybudovat nové zázemí (kabiny) a hráči mají maximum pro podání skvělých výkonů.

Letní tábor Kačlehy

letní tábor, dětský tábor, stanový tábor, tábor – Letní tábor pro děti od 9 do 15 let, podrobnosti o celoročních akcích a další informace naleznete na stránkách oddílu Kačleháci 78. skupiny Skalka. Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je samozřejmě pořádání letního dětského tábora v jižních Čechách.

Taneční škola Plamínek

taneční kurzy, taneční škola, taneční, – Taneční škola Plamínek pořádá taneční kurzy pro mládež i dospělé v Praze i mimo ni. Pořádáme pravidelné taneční čaje v EuroDanceCenter. Zajišťujeme taneční plesy a společenské akce na klíč, včetně nabídky orchestrů, tanečních vystoupení a moderátorů.

Načítání trvalo 0.0512 sekund.