+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Karlovy Va

Klíčová slova: jazykové kurzy Karlovy Vary, jazyková škola Karlov

E-mail: athenaskola@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.

Web: www.athena-kv.cz

Další související informace

PEAK-Jazyková škola Praha

jazykové kurzy, jazykové školy, jazyková škola – Peak je profesionální jazyková škola angličtiny v Praze. Základem je poskytovat co nejlepší a především nejkvalitnější kurzy angličtiny. Nabízíme služby obchodní angličtiny, intenzivní kurzy angličtiny, mezinárodní zkoušky z angličtiny, překladatelství a tlumočnictví.

Jazyková škola Bratislava

jazyková škola,jazyková škola Bratislava – Naším cílem je, aby se angličtina stala vaším plnohodnotným pomocníkem. V Class proto mluvíte pouze anglicky a procvičujete formou her a aktivit situace z běžného života. Našim cieľom je, aby sa angličtina stala vašim plnohodnotným pomocníkom. V Class preto hovoríte iba po anglicky a precvičujete formou hier a aktivít situácie z bežného života.

Jazyková škola Parole

jazyková škola, jazykové kurzy – Jazyková škola Agentura Parole, s.r.o., je specialista na vzdělávání a překlady pro firmy i jednotlivce v celé České republice. Naše nabídka zahrnuje odborné i jazykové kurzy, pomaturitní studium, překladatelské služby.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.