+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Karlovy Va

Klíčová slova: jazykové kurzy Karlovy Vary, jazyková škola Karlov

E-mail: athenaskola@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.

Web: www.athena-kv.cz

Další související informace

Jazyková škola Zelenka

firemní jazykové kurzy individuální jazykové kurzy – Individuální a firemní jazykové kurzy v jazykové škole ZELENKA. Profesionální jazykové kurzy pro vaši firmu. Jazyková škola s 19letou tradicí: Zlín, Praha, Brno, Olomouc. Víme, jak zajistit efektivní jazykové kurzy pro Vaše zaměstnance. Umíme naučit všechny evropské jazyky, včetně některých exotických. Jazykový kurz zajistíme i v pobočkách firem mimo Zlín, např. v Brně, Olomouci a Praze. V jazykových kurzech se řídíme nejnovějšími evropskými standardy. Jsme schopni poradit, jak zaměstnance k výuce jazyků motivovat. Všechny firemní jazykové kurzy můžeme zahájit do 14 dnů od rozhodnutí klienta.

Jazyková škola Parole

jazyková škola, jazykové kurzy – Jazyková škola Agentura Parole, s.r.o., je specialista na vzdělávání a překlady pro firmy i jednotlivce v celé České republice. Naše nabídka zahrnuje odborné i jazykové kurzy, pomaturitní studium, překladatelské služby.

Jazyková škola Kyjov

Jazyková škola Kyjov – Jazyková škola v Kyjově nabízí jedinečný styl výuky cizích jazyků pro veřejnost i pro firmy. Naučte se u nás světový jazyk rychle, snadno a efektivně. Jazyková škola v Kyjově nabízí jedinečný styl výuky cizích jazyků pro veřejnost i pro firmy. Naučte se u nás světový jazyk rychle, snadno a efektivně.

Načítání trvalo 0.0806 sekund.