+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Karlovy Va

Klíčová slova: jazykové kurzy Karlovy Vary, jazyková škola Karlov

E-mail: athenaskola@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.

Web: www.athena-kv.cz

Další související informace

MERITS - Jazyková škola

Jazyková škola angličtina Plzeň – Jazyková škola v Plzni pro Vaši efektivní angličtinu. METODA MERITS neobjevuje nic nového kromě toho, že propojuje nejefektivnější aktivity a postupy ve studiu AJ. Je to výběr toho nejúčinnějšího ze staletími prověřených metod vzdělávání, kombinovaný s moderní technikou a posledními poznatky z psychologie, medicíny a vzdělávání. To nejefektivnější s technikou, prostředím, atmosférou, barvami - to nejlepší těm nejlepším. Je to komplexní metoda, podrobně se zabývající svou lingvistickou, motivační a hlavně realizační částí. Komplexně - výuka nejkratší cestou. K základům. K MERITU věci.

IJV - Jazyková škola Praha

jazyková škola, jazykové kurzy, jazykové kurzy ang – Institut jazykového vzdělávání pořádá ucelené spektrum jazykových kurzů v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, prodej jazykových učebnic a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Praktický lékař Karlovy Vary

praktický lékař Karlovy Vary, obvodní lékař – Hledáte praktického lékaře v Mladá Boleslav? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Chebská 355/49, Karlovy Vary. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.