+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy Brno

Klíčová slova: vzdělávací kurzy Brno, angličtina, němčina

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2011

Popis: Vzdělávací agentura UNITY s.r.o. v Brně nabízí řadu jazykových kurzů od výuky angličtiny, němčiny, španělštiny až po ruštinu či francouzštinu. Nabízíme pravidelnou a intenzivní výuku jazyků v Brně. Jazykové kurzy Brno, angličtina.

Web: www.agenturaunity.cz

Další související informace

FCE.cz: FCE a Cam.zkoušky

FCE,CAE,CPE,KET,PET,jazykové zkoušky, angličtina – FCE .cz- Stručné a přehledné informace o jednotlivých Cambridgeských zkouškách, charakteristika jednotlivých úrovní angličtiny, aktuality, různé tipy a triky a motivace pro to stát se držitelem jednoho z těchto mezinárodních certifikátů.

Homy School

jazyková škola v Plzni, angličtina, francouzština – Jazyková škola v Plzni zaměřující se na doučování a výuku budoucích maturantů z anglického a francouzského jazyka. Výuka probíha u žáka doma. Jeden žák, jeden lektor. Odpadá nepříjemné dojíždění do školy a neztrácíte čas.

Adámková Petra

výtvarné umění,olejomalba,dárky,interiér,art – Pro vaši náladu, doplnění interiéru nebo jako výjimečný dárek - výtvarná díla: olejomalba,malba akrylem, akvarely, pastely, kombinovaná technika, grafika, počítačová grafika, ilustrace, nástěnná malba atd.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.