+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koalice.eu

Klíčová slova: media internet tv press novinky news

E-mail: katalog@koalice.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Informační a mediální skupina Koalice zajišťuje novým a nadějným magazínům, diskuzních fór apod. Jelikož jsme koalice, pracujeme společně. Náš rozvoj záleží na postavení ostatních členů. Pomáhejme si společně.

Web: koalice.eu

Další související informace

TV Freak

TV Freak, televizor, LCD, plazma, DVD, HDTV, High – Popisek: TV Freak je internetový magazín zabývající se spotřební elektronikou v podobě LCD/plazma televizorů, videokamer a zpracování videa na PC, projektorů a problematiky TV vysílání (tunerům, set-top boxům). Vydavatelem magazínu je firma oXy Online s.r.o.

Nákupní tipy a hity

TV PRODUCTS, SPARTAN, Husky, Loap, Celeman, Acra – E-shop s nabídkou oblíbených teleshoping hit?. V sortimentu nabízíme mimo jiné: posilovací stroje, vybavení pro fitness a sport, nadzemní bazény Bestway, písková filtrace, nafukovací matrace, parní mop, hra?ky a vybavení do kuchyn?.

Program tv doma

programy tv, program tv doma, tv program, tv progr – Ak sa pozeráte radi na televíziu, rozhodne by vám nemal uniknúť ani jeden zaujímavý tv program, ktorý je na slovenských i zahraničných televíziách k dispozícii. Prezrite si rady a tipy na tv program dnes.

Načítání trvalo 3.0449 sekund.