+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Křemílek o.s. - charita, dětský domov

Klíčová slova: charita, dětský domov, prevence

E-mail: ukio@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Občanské sdružení pomáhající hlavně dětským domovům. Realizuje také projekty na prevenci kriminality dětí a mládeže, protidrogové programy, zabývá se charitativní činností, volnočasovými aktivitami mládeže, zejména sportovními a zájmovými akcemi.

Web: www.kremilek.eu/

Další související informace

Dětské postýlky a dětský

dětské postýlky, dětský nábytek, kolébky, přebalov – Prodáváme dětské postýlky, kolébky, komody, přebalovací pulty, židličky, ohrádky, ložní soupravy do postýlek, spací pytle, zavinovačky a kojenecký textil. Vše skladem s dopravou do 24 hodin.dětské postýlky, dětský nábytek, kolébky, přebalov

Bílý nábytek, český výrob

bílý nábytek, český výrobce nábytku, dětský – Český výrobce nábytku, společnost Dřevotvar, Vám nabízí stylový nábytek. V našem e-shopu zakoupíte již smontovaný nábytek, jako je bílá komoda, židle nebo stůl. Nabízíme dětský nábytek - přebalovací pult, skříňky či bílé poličky do dětského pokoje.

nakupujzdrave.cz

prevence zdraví, doplňky stravy, dětská výživa – Internetový obchod s širokým výběrem přírodních potravinových doplňků a doplňků stravy, výtažků z rostlin, bezlepkových potravin, čajů, dětské výživy, přírodní kosmetiky, produktů dentální hygieny a malých zdravotních přístrojů.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.