+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Křemílek o.s. - charita, dětský domov

Klíčová slova: charita, dětský domov, prevence

E-mail: ukio@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Občanské sdružení pomáhající hlavně dětským domovům. Realizuje také projekty na prevenci kriminality dětí a mládeže, protidrogové programy, zabývá se charitativní činností, volnočasovými aktivitami mládeže, zejména sportovními a zájmovými akcemi.

Web: www.kremilek.eu/

Další související informace

Namaluji obrázky na stěny

malba motivů na stěny, Dětský pokoj, dítě – Po Plzni a okolí namaluji libovolný motiv na stěny dětského pokoje. Pohádkové postavy, nebo motiv dle dohody, vlastní návrhy. Malované stěny zkrášlí prostor i ve školkách a jiných zařízeních. Kvalitní barvy, zdravotně nezávadné. Cena dohodou.

ArthroStop

bolesti kloubů, doplněk stravy, Walmark, prevence – Artróza je nejčastějším kloubním onemocněním a také nejčastější příčinou bolestí kloubů. Postihuje 12 % naší populace a její výskyt se ve vyspělých zemích neustále zvyšuje. Řekněte stop bolavým kloubům. 

fitex-textil.cz

Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, – Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, přikrývky i polštáře. Nabízíme také ručníky, osušky a hotelový program. Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, přikrývky i polštáře. Nabízíme také ručníky, osušky a hotelový program.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.