+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Křemílek o.s. - charita, dětský domov

Klíčová slova: charita, dětský domov, prevence

E-mail: ukio@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Občanské sdružení pomáhající hlavně dětským domovům. Realizuje také projekty na prevenci kriminality dětí a mládeže, protidrogové programy, zabývá se charitativní činností, volnočasovými aktivitami mládeže, zejména sportovními a zájmovými akcemi.

Web: www.kremilek.eu/

Další související informace

Baggi dětský nábytek

dětský nábytek, nábytek pro děti, dětské izby – Dětský nábytek a doplňky Baggi - nábytek pro děti , krásný dětský pokoj, pokoje pro mladé, postýlky, sedačky, koberce dětské. dětský nábytek, nábytek pro děti, dětské izby, nábytek predaj, dětské postele, dětské sedačky, sedačky pro deti, dětské koberce, matrace pro deti

AK-KOKPIT, Detský hrací k

Detský nábytok, hrací kokpit, zábava pre deti – Nábytkový doplnok pre deti.Detský hrací kokpit je určený pre hracie konzoly a PC. Obsahuje veľa poličiek a 2x odkladací šuflík. AK-KOKPIT je možné tiež použiť ako písací stôl prípadne ako iný doplnok.

ArthroStop

bolesti kloubů, doplněk stravy, Walmark, prevence – Artróza je nejčastějším kloubním onemocněním a také nejčastější příčinou bolestí kloubů. Postihuje 12 % naší populace a její výskyt se ve vyspělých zemích neustále zvyšuje. Řekněte stop bolavým kloubům. 

Načítání trvalo 0.0626 sekund.