+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lekce zpěvu pro děti

Klíčová slova: Hodiny zpevu, lekce zpevu, pevecke lekce, pevecke

E-mail: info@vocaltechniqueforkids.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Jsme unikátní online škola zpěvu pro děti, která je určená jak pro učitele zpěvu a vedoucí pěveckých sborů, tak i pro učitele v mateřských a základních školách. Nabízíme unikátní návod pro zlepšení pěveckých schopností všech pěvců.

Web: www.vocaltechniqueforkids.com

Další související informace

Studia managementu online

on-line distanční vzdělávání management lekce kurz – Directors.cz dokonale naplňuje ideu on-line vzdělávání v oblasti managementu. Jen studenti zde rozhodují co, kdy, kde a jakým tempem se budou učit! V rámci studia poskytujeme myšlenky světově nejznámějších teoretiků i praktiků managementu a seznámíme se základy, na kterých staví nejúspěšnější podniky dneška na celém světě. Obsah jednotlivých lekcí v sobě zahrnuje teoretický akademický základ a odpovídá standardům studia Master of Business Administration. Jednotlivé lekce a moduly jsou zakončeny certifikáty a po úspěšném absolvování všech modulů získávají studenti závěrečný diplom.

Hodinky TIMEKO AUTOMATIC

hodinky, hodiny – Pánské automatické hodinky TIMEKO AUTOMATIC jsou dotahovány rotorem, kyvadlem ve tvaru kruhové výseče. Přesnost výroby, pečlivá montáž a počet rubínu 20 až 35, to vše zaručuje výbornou kvalitu strojku.

moderní nástěnné hodiny

hodiny – MADO je značka interiérových hodin, která byla založena v roce 2005 v zemi vycházejícího slunce - Japonska. Tyto moderní nástěnné hodiny oživí každou místnost svým zajímavým designem. Pořiďte si i vy tyto stylové hodiny na zeď.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.