+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lekce zpěvu pro děti

Klíčová slova: Hodiny zpevu, lekce zpevu, pevecke lekce, pevecke

E-mail: info@vocaltechniqueforkids.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Jsme unikátní online škola zpěvu pro děti, která je určená jak pro učitele zpěvu a vedoucí pěveckých sborů, tak i pro učitele v mateřských a základních školách. Nabízíme unikátní návod pro zlepšení pěveckých schopností všech pěvců.

Web: www.vocaltechniqueforkids.com

Další související informace

Golfove kurzy

golf, kurz, HCP 54, lekce, trénink, zelená karta, – Golfové kurzy v ČR i zahraničí. Lekce a kurzy golfu pro zisk HCP 54. Trénink pod vedením profesionálních trenérů PGA Czech. Vícedenní golfové kurzy pro začátečníky, golfové akademie, firemní akce a turanje.

Zumba

zumba, oblečení, video, tanec, cvičení, lekce – Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Vysvětlíme vám, proč je právě zumba ideální pro hubnutí. Poradíme vám jaké oblečení na zumbu nosit.

Lekce na kytaru online

Lekce na kytaru, hra na kytaru, škola kytaru – Www.nanastroj.cz jsou stránky věnované video lekcím na kytaru. Lekce kytary jsou pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Naučíte se základy i pokročilé techniky hry na kytaru, akordy, stupnice či oblíbené písničky. Www.nanastroj.cz je škola hry na kytaru, ve které se naučíte hrát na kytaru z pohodlí vašeho domova.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.