+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lekce zpěvu pro děti

Klíčová slova: Hodiny zpevu, lekce zpevu, pevecke lekce, pevecke

E-mail: info@vocaltechniqueforkids.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Jsme unikátní online škola zpěvu pro děti, která je určená jak pro učitele zpěvu a vedoucí pěveckých sborů, tak i pro učitele v mateřských a základních školách. Nabízíme unikátní návod pro zlepšení pěveckých schopností všech pěvců.

Web: www.vocaltechniqueforkids.com

Další související informace

Královtsví hodin-moderní

hodiny,hodinky,moderní hodiny – Nejvetší nabídka nejen starožitných, ale i moderních hodinek, pendlovek, stolních hodin a ostatních vecí spojených s hodinárstvím.Nejvetší nabídka nejen starožitných, ale i moderních hodinek, pendlovek, stolních hodin a ostatních vecí spojených s hodinárstvím.

Hodiny

Dárky, bytové doplňky, hodiny – Pomocník při výběru dárků k narozeninám, k svátku a k Vánocům. Jaký vybrat typ dárku pro ženu, pro muže a pro děti. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Kde koupit bytové doplňky a dárky na internetu

Duchovno a magie

duchovno magie lekce věštění budoucnost karty – Chcete se naučit magii? Chcete lépe porozumět duchovnu? Zajímá vás věštění budoucnosti? Mohu vám pomoci, navštivte mé stránky, anebo mi můžete napsat a mohu vám poradit písemně. Těším se na váš zájem a návštěvu. :)

Načítání trvalo 0.1069 sekund.