+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lekce zpěvu pro děti

Klíčová slova: Hodiny zpevu, lekce zpevu, pevecke lekce, pevecke

E-mail: info@vocaltechniqueforkids.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Jsme unikátní online škola zpěvu pro děti, která je určená jak pro učitele zpěvu a vedoucí pěveckých sborů, tak i pro učitele v mateřských a základních školách. Nabízíme unikátní návod pro zlepšení pěveckých schopností všech pěvců.

Web: www.vocaltechniqueforkids.com

Další související informace

Dárky

Dárky, bytové doplňky, hodiny – Pomocník při výběru dárků k narozeninám, k svátku a ke Vánocům. Jaký vybrat typ dárku pro ženu, pro muže a pro děti. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Kde koupit bytové doplňky a dárky na internetu.

Lekce na kytaru online

Lekce na kytaru, hra na kytaru, škola kytaru – Www.nanastroj.cz jsou stránky věnované video lekcím na kytaru. Lekce kytary jsou pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Naučíte se základy i pokročilé techniky hry na kytaru, akordy, stupnice či oblíbené písničky. Www.nanastroj.cz je škola hry na kytaru, ve které se naučíte hrát na kytaru z pohodlí vašeho domova.

Designové nástěnné hodiny

designové nástěnné hodiny – Zařizování moderního interiéru není snadnou záležitostí. Naše stránka Vám poradí, jak správně vybrat nástěnné hodiny. Právě hodiny jsou neodmyslitelnou součástí téměř každé místnosti. Představíme Vám zajímavé modely předních designových značek.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.