+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní dětský tábro orion

Klíčová slova: letní dětský tábor

E-mail: web4all.seo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Letní dětský tábor orion. Na tábory jezdíme již od roku 1991, nejdříve do jižních čech do Bumbácova údolí u Bechyně, následně na Kenovu Louku u Čáslavi a naším momentálním tábořištěm je osada u Chválkova.

Web: www.orion91.eu/

Další související informace

Letní dětský tábor Profit

letni tabor, detsky tabor, velke prazdniny – Tradiční letní dětský tábor v Českém Dubu pořádaný občanským sdružením Profit v bývalém areálu Elitex. Krásné prostředí, nepřeberně aktivit a pohybu, spousta kamarádů, celotáborová hra - to je to pravé zakončení prázdnin pro Vaše děti! Máme mnohaletou tradici a skvělou reputaci. Badek, Švéd, teta Soňa, Houžva, Pepíno, Mrázek, Hakič i všichni ostatní se na Vás zase těší!

Letní šaty výprodej

Letní šaty výprodej – S každoročním výprodejem letních šatů jsme tady i my s našimi tipy na povedené levné letní šaty. Dnešní fotogalerii jsme věnovali jednoduchým černým šatům, které Vás okouzlí svou přímočarostí a jendoduchostí.

Letní tábor - lesní

lesní, letní tábor – Letní tábor - Dolní Sedlo - lesní tábor v lesnatém kaňonu s krásným potokem na úpatí Lužických hor. Letní tábor se nachází mimo civilizaci a umožňuje tímto absolutní rozvinutí schopností a spolehnutí se na sebe samotného.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.