+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní tábor

Klíčová slova: Letní tábor, letní tábor pro děti

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2013

Popis: Tradiční, oblíbené a veselé čtrnáctidenní chatičkové letní tábory 2013 pro děti v jihočeské přírodě. Letní tábory 2013 budou plné soutěží, dobrodružství, diskoték, koupání, výletů a letní zábavy. Dětské tábory pořádáme už mnoho let, naší nejlepší referencí jsou tisíce spokojených dětí a rodičů.

Web: www.letni-tabor.info/

Další související informace

Řeším osobní bankrot, exe

osobní bankrot, oddlužení, zastavení exekucí, exek – Insolvenční komora, občanské sdružení zajišťuje bezplatné finanční poradenství osobám, které se z různých příčin a důvodů dostali do neřešitelné finanční situace a to v rámci výkonu veřejně prospěšné činnosti organizováním bezplatných finančních porad v jednotlivých regionech. Insolvenční komora působí v těchto směrech: organizuje školení a meetingy na podporu informovanosti veřejnosti, vytváří podmínky pro členy a odborné pracovníky, úzce spolupracuje s dalšími organizaceni zabývající se osobním bankrotem, oddlužením a zastavením exekucí.

Překlady do angličtiny a němčiny

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Profesiální překlady do dvou světových jazyků. Překlady jsou důležité nejen k přenosu informací, ale i k porovnávání úrovně jednotlivých jazyků. V neposlední části se můžeme díky překladům seznámit se skvělými literáty.

Domov mládeže Studentská

domov mládeže studentská praha, školní jídelna – Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 – Dejvice, Studentská 10 je školské zařízení, které poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a vede žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností. Součástí domova mládeže je i školní jídelna

Načítání trvalo 0.0622 sekund.