+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní tábory 2013

Klíčová slova: Letní tábory 2013, letní tábory pro děti

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2013

Popis: Děti bez hranic jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. V roce 2013 pořádáme letní dětské tábory, zimní dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní tábory 2013, zimní tábory a tábory pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích. Naše letní tábory jsou kvalitní (středisko, zahraniční busy, program), se zkušenými vedoucími a odpovědným přístupem ke zdraví a bezpečnosti dětí!

Web: www.letni-tabory-2013.cz/

Další související informace

Brigády na léto 2010

brigády na léto 2010, letní brigády,brigády pro st – Sháníte brigády na léto 2010 a potřebujete najít brigádu na léto, pro vás jsme připravili web který je specializován na tuto skupinu lidi kteří shánějí brigády pro letní prázdniny, většina studentů si chce vydělat peníze na začátku prázdnin.

Vzdelavací a rekreacní st

skoly v prirode, teambuildingy, letní tábory – Vzdelavací a rekreacní stredisko na Vysocine u Chotebore, primo u hranice chranene krajinne oblasti,  momentalne nedelame ubytovaní jednotlivcu ale skupin. Provoz mame celorocní. Speciality: vlastní les, horolezecka stena, velka trampolina, kone, domaci a vegetarianská strava.

Letní šaty 2013

Letní šaty 2013 – Léto se nám nezastavitelně blíží a s nim i vhodný výběr letních šatů. Přijďte se k nám inspirovat. Léto 2013 se ponese v rytmu jednoduchých a pestrých barvách a v jednoduchém střihu. Módní návrháři nás tento rok budou zásobovat dostatečně.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.