+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní tábory 2013

Klíčová slova: Letní tábory 2013, letní tábory pro děti

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2013

Popis: Děti bez hranic jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. V roce 2013 pořádáme letní dětské tábory, zimní dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní tábory 2013, zimní tábory a tábory pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích. Naše letní tábory jsou kvalitní (středisko, zahraniční busy, program), se zkušenými vedoucími a odpovědným přístupem ke zdraví a bezpečnosti dětí!

Web: www.letni-tabory-2013.cz/

Další související informace

Vzdelavací a rekreacní st

skoly v prirode, teambuildingy, letní tábory – Vzdelavací a rekreacní stredisko na Vysocine u Chotebore, primo u hranice chranene krajinne oblasti,  momentalne nedelame ubytovaní jednotlivcu ale skupin. Provoz mame celorocní. Speciality: vlastní les, horolezecka stena, velka trampolina, kone, domaci a vegetarianská strava.

Dětský tábor

Dětský tábor, Letní dětské tábory 2013 – Děti bez hranic jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. Pořádáme letní dětský tábor 2013, zimní dětský tábor 2013 a tábor pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní dětský tábor , zimní dětský tábor a tábor pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích.

Letní tábory pro děti

letní tábory, tábory pro děti, dětské tábory, letn – Letní tábory pro děti a školy v přírodě v zajímavých Slovenských i zahraničních lokalitách. Zajištěna doprava, ubytování, strava i volnočasové aktivity. Každý tábor má své animátory, kteří zajistí, že se děti nebudou ani na chvilku nudit. Nabízíme také tématické tábory pro malé sportovce, umělce, modelky, tábory s cizími jazyky či tábory ve stylu Disneyho anebo Harry Pottera.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.