+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letopisci Radotín

Klíčová slova: historie, dějiny, Radotín, archiv, kronika, histor

E-mail: letopisciradotin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Letopisecká komise Radotín spravuje radotínský archiv a kroniku, pořádá přednášky a vycházky související s Radotínem a jeho okolím. Na webu můžete zadat kontakt, na který Vám letopisci budou zasílat pozvánky na své akce.

Web: www.letopisciradotin.cz

Další související informace

Lázně Lednice

lázně, lednice, historie, kultura – Velmi moderní lázně bez jakékoli kulturní historie, avšak s precizní péčí o pacienty. Lázně Lednice nabízí ty nejlepší léčebné procedury a terapie. Lázně Lednice jsou poměrně nové a relativně malé lázně, avšak to nikterak neubírá jejich kvalitě, ba naopak. Hlavní část lázní Lednice tvoří úplně nový a moderní lázeňský dům s názvem Perla. Tento areál leží velmi blízko lednické zámecké zahrady, z čehož vyplývá, že okolí areálu je příjemné a stylové.

Puncochy

silonky, nylonky, punčochy, historie, výroba – Vyroba silonek, nylonek a jineho punčochového zboží jejich historie jak vzniu tak i vyvoje. Je zde nabidka sirokeho sortimentu prave tohoto zbozi. V dnesni moderni dobe se sortiment stale vice rozsiruje, proto je zde jen zakladni nabidka.

Magistra História

dejiny, história, komiks, zoznamka, tajomstvá – Magistra História - učiteľka života, svetlo pravdy. Zaostrené na tajomstvá, záhady a pravdy dejín. Historický súboj o srdce lady - nová zoznamka, súťaž o najlepší komiks. Možnosť realizovať sa v súťaži Historický príbeh.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.