+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letopisci Radotín

Klíčová slova: historie, dějiny, Radotín, archiv, kronika, histor

E-mail: letopisciradotin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Letopisecká komise Radotín spravuje radotínský archiv a kroniku, pořádá přednášky a vycházky související s Radotínem a jeho okolím. Na webu můžete zadat kontakt, na který Vám letopisci budou zasílat pozvánky na své akce.

Web: www.letopisciradotin.cz

Další související informace

Lázně Libverda

lázně, libverda, historie, kultura – Známé české lázně, ležící v Jizerských Horách. Mají bohatou historii a velmi kvalitní reference, co se léčby a celkové obsluhy týče. Lázně Libverda jsou velmi oblíbené české lázně s dlouholetou tradicí. Leží v Jizerských horách v obci zvané Libverda. Lázně navíc leží pouhých 25km od města Liberec, díky čemuž jsou dobře přístupné pro téměř celou Českou Republiku.

Archiv pořadů TV Prima

archiv, tv, prima, online – TV Prima ve spolupráci se stream.cz provozuje videorachiv svých odvysilaných pořadů. Zajisté se vám někdy stalo, že jste se nestihli dostat k televizní obrazovce v době vysilání vašeho oblibeného seriálu (Aféry, Cesty domů, Sběratelé kostí, Velmi křehké vztahy), nebo jiného zábavného pořadu tv prima (Ano, šéfe!, Hledá se táta a máma, Jste to, co jíte, Mladší o pár let, Prostřeno!, Autosalon, Jak se staví sen, Receptář prima nápadů, Show Jana Krause

Načítání trvalo 0.0987 sekund.