+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letopisci Radotín

Klíčová slova: historie, dějiny, Radotín, archiv, kronika, histor

E-mail: letopisciradotin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Letopisecká komise Radotín spravuje radotínský archiv a kroniku, pořádá přednášky a vycházky související s Radotínem a jeho okolím. Na webu můžete zadat kontakt, na který Vám letopisci budou zasílat pozvánky na své akce.

Web: www.letopisciradotin.cz

Další související informace

Lázně Jáchymov

lázně, jáchymov, historie, kultura, – Velké tradiční lázně blízko německých hranic s mnohaletou tradicí a krásnými lázeňskými budovami. Lázně Jáchymov patří mezi jedny z největších lázní na území České Republiky. Přímo v lázních probíhá věhlasná léčba za pomoci radonové minerální vody a spousta dalších procedur, mezi které patří tradiční, ale i alternativní a nové způsoby léčby. Těšit se můžete na bohatou škálu různých druhů masáží, dále pak prověřené fyzikální terapie, jako ultrazvuk, laser, magnetoterapie, kryoterapie, biolampa či elektroléčba.

Lázně Luhačovice

lázně, luhačovice, prameny, historie, kultura – Největší moravské lázně s dlouholetou tradicí a vynikajícími léčebnými prameny. Lázně Luhačovice jsou velmi oblíbené také pro své udržované a stylové prostředí. Tyto lázně se zaměřují především na nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezitu a také na trávicí ústrojí. Lázně jsou tolik oblíbené díky svým přírodním termálním pramenům.

TV archiv

tv archiv, archiv, Televízia archiv – Radi by ste pozerali televíziu na internete či ste len zmeškali vašu obľúbenú show? Na internete je možné nájsť archívy všetkého dôležitého čo v televízii bolo. Tak neváhajte a príďte sa k nám naučiť ako na to.

Načítání trvalo 0.0992 sekund.