+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Livada - makedonská hudba

Klíčová slova: Livada, Brno, Makedonie, makedonská hudba, hudba

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2014

Popis: Brněnská skupina hrající převážně makedonskou lidovou hudbu, okořeněnou písněmi z Bosny, Srbska či Kosova. Hrajeme styly: Izvorné - z hornatého venkova, starogradské a čalgija (městský folklór s výrazně tureckými a orientálními prvky).

Web: livada.wz.cz/

Další související informace

Net-d.cz

webdesign brno, webové prezentace, tvorba www strá – Snažíme se dělat kvalitní webové prezentace tak, aby byly komerčně úspěšné. Vytvořením www stránek naše práce de facto začíná. Protože nabízíme komplexní služby, samozřejmostí naší práce je i SEO - optimalizace pro vyhledávače, SEM - internetový marketing.

Klimatizace do bytu

klimatizace brno, klimatizace LG, klimatizace – Společnosti JeTi Klima Vám nabízí kvalitní a cenově dostupné klimatizace LG do bytu i kanceláře. Kromě klimatizací LG nabízíme také další značky kvalitních klimatizací do kanceláří a bytů v Brně a okolí.

Stardust band - jazzband,

svatební hudba, hudba na svatbu, živá hudba, jazz – Stardust band je jazzová kapela, která byla založena roku 2011. Hrajeme na narozeninových oslavách, firemních večírcích, na svatbách či vernisážích. K našemu repertoáru patří jazzové standarty, ale i třeba české písničky ze šedesátých let.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.