+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

London International Graduate School

Klíčová slova: MBA, univerzita

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2013

Popis: Okamžité praktické uplatnění, možnost učit se od špičkových manažerů a získání zajímavých kontaktů – to je studium MBA na LIGSchool. Máte možnost si vybrat z programů Interactive Online MBA a Executive MBA a zdokonalit svoje manažerské schopnosti.

Web: www.mbacesky.cz/

Další související informace

MBA, LLM, BBA

MBA, LLM, BBA – Server Vše o MBA nabízí informace o programech BBA, MBA a LLM v České republice, jejich srovnání, možnost vybrat si program podle svých potřeb, nabídky na míru, podrobný popis studia a další. Jedná se o interaktivní a přehledný portál v oblasti manažerského vzdělávání. Kompletní nabídku profesních manažerských programů najdete na vseomba.cz. Portál je provozován Asociací institucí manažerského vzdělávání (AIMV).

Inst. rozvoje managementu

studium, Praha, MBA, rozvijej se – Poskytujeme šanci mít šanci. Nabízíme smysluplné MBA. Studujte s námi prakticky, levně, moderně, distančně. Studium veškerých programů probíhá v českém jazyce, vybrané programy lze studovat i v anglickém jazyce.

International School

MBA, MSc, PhD, DBA, mba, msc, phd, dba, mba Forest – Manažerské vzdělávací programy MBA, MSc. a DBA / PhD. / zaměřené na lesnictví a enviro resort. Diplom vydaný americkou univerzitou.

Načítání trvalo 0.1049 sekund.