+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MAPM

Klíčová slova: podnikání, poradenství, jak začít, asistenční centra

E-mail: centrala@mapm.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2007

Popis: Moravská asociace podnikatelek a manažerek, o.s. je profesní sdružení, které soustřeďuje ženy - podnikatelky a manažerky - na Moravě a ve Slezsku. Svou činnost rozvíjí prostřednictvím čtyř regionálních klubů - v Brně, ve Zlíně, v Bruntále a tzv. Profesního klubu školského managementu. Cílem tohoto sdružení je vytvoření takového prostředí, které pomáhá podnikajícím ženám a také ženám ve vyšších manažerských pozicích vzájemně komunikovat a vyměňovat si informace, a tím podporovat i rozvoj obchodních aktivit. Současně sdružení přispívá ke vzdělávání žen a jejich osobnímu i profesnímu rozvoji, v obecné rovině propaguje ženské podnikání.

Web: www.mapm.cz

Další související informace

Překlady do angličtiny a němčiny

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Profesiální překlady do dvou světových jazyků. Překlady jsou důležité nejen k přenosu informací, ale i k porovnávání úrovně jednotlivých jazyků. V neposlední části se můžeme díky překladům seznámit se skvělými literáty.

Červenobílí

Červenobílí, národní hnutí, vysokoškolská mládež – Jsme národní mládež znechucená současným morálním úpadkem. Povstali jsme a ze špinavé země pozvedli zaprášený prapor český. Pod tímto praporem vlastenectví se nyní spojujeme k obraně tradičních hodnot.

Názorový portál VašeVěc

zprávy, názory, politika, ekonomika, životní prost – Názorový portál VašeVěc Vám denně přináší novinky z české politiky. Kromě politického zpravodajství zde naleznete blogy známých osobností jako Jíří Paroubek. Přečtěte si opravdové názory na politickou situaci v ČR.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.