+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MAPM

Klíčová slova: podnikání, poradenství, jak začít, asistenční centra

E-mail: centrala@mapm.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2007

Popis: Moravská asociace podnikatelek a manažerek, o.s. je profesní sdružení, které soustřeďuje ženy - podnikatelky a manažerky - na Moravě a ve Slezsku. Svou činnost rozvíjí prostřednictvím čtyř regionálních klubů - v Brně, ve Zlíně, v Bruntále a tzv. Profesního klubu školského managementu. Cílem tohoto sdružení je vytvoření takového prostředí, které pomáhá podnikajícím ženám a také ženám ve vyšších manažerských pozicích vzájemně komunikovat a vyměňovat si informace, a tím podporovat i rozvoj obchodních aktivit. Současně sdružení přispívá ke vzdělávání žen a jejich osobnímu i profesnímu rozvoji, v obecné rovině propaguje ženské podnikání.

Web: www.mapm.cz

Další související informace

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Domov mládeže Studentská

domov mládeže studentská praha, školní jídelna – Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 – Dejvice, Studentská 10 je školské zařízení, které poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a vede žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností. Součástí domova mládeže je i školní jídelna

Nápad na podnikání

podnikání, vzdělání, peníze, kurz, dotace, práce – Naučíme vás podnikat a ještě vám zaplatíme! Získejte zajímavé dotace až 127.000,- Kč na začátek vašeho podnikání bez rizika a bez investic. Nejlepší nápad na podnikání! Buďte chytří a splňte si své sny a cíle s pomocí silných partnerů.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.