+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mateřské Centrum Barvínek

Klíčová slova: mateřské centrum, plzeň,výtvarná činnost, básničky

E-mail: info@mc-barvinek.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2008

Popis: Mateřské centrum Barvínek v Plzni pro maminky s dětmi od 1 roku do 7 let. Nabídka pohybových aktivit, výtvarné činnosti, pořádání výletů a narozeninových večírků. V centru probíhá i pravidelné tvoření pro samotné ženy.

Web: www.mc-barvinek.cz

Další související informace

Doradus.com - Hlasové tel

nahrávání hovorů, call recording, call centrum, – Společnost Doradus COM s.r.o. nabízí hlasové telekomunikační systémy, náhlavní soupravy a služby v oblasti nahrávání hovorů, call centrum. Produkty značek: Audiotex, Plantronics. V naší nabídce naleznete také rozšiřující moduly call centra a to moduly nahrávání vzkazu volajícího, faxové služby, automatická spojovatelka, nahrávání hovorů, odesílání e-mailů, systém reportů a analýz.

Pension Centrum

Pension Centrum, ubytovani, penzion – Penzion Centrum ytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Penzion se nachází v Říčanech, jihovýchodně od Prahy. Budova je nově zrekonstruována a patří do seznamu kulturních památek. Dříve sloužila jako městské mýto, dnes penzion. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek rozložených do sedmi pokojů. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV a radiem. V okolí se nachází mnoho cyklostezek které nabízejí poznání Ladovského kraje. Dále pak koupaliště Jureček či zřícenina hradu ze 13. století.

Fitness Praha 4 - Fitness

fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha – Na Praze 4 naleznete velké množství fitness center a je pouze na Vás, které si vyberete. Zda to fitness, které je Vašemu bydlišti nebo pracovišti nejblíže, nebo které Vás zaujme po shlédnutí webových stránek.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.