+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Memento mori

Klíčová slova: Historický šerm, ohňová show

E-mail: sevcikova@activenet.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Jsme šermířská a divadelní společnost, věnujeme se historickému a scénickému šermu. Účinkujeme v Čechách a na Moravě, ale také v Německu, Maďarsku, na Slovensku a v Rakousku. Pořádáme městské slavnosti, historické trhy, rauty, rytířské turnaje, historické bitvy, dětské dny a nejrůznější oslavy.

Web: mementomori.cz

Další související informace

Bubbleshow

bubbleshow, bublinář, bublifuk, bublinová show – Bublinová show našeho předního bublináře Matěje Kodeše - unikátní vystoupení s mýdlovými bublinami. Vystoupení je vhodné pro všechny typy akcí, jako například dětský den, firemní akce, večírek, ples, diskotéka a podobně.

VŠTJ Ekonom Praha - šerm

šerm, Praha, Ekonom – Šermířský oddíl VŠTJ Ekonom Praha. Vysokoškolský klub specializující se na sportovní šerm kordem. Na našich stránkách najdete informace o oddíle, kalendář tréninků a po zaregistrování i diskuzní fórum.

Restaurování textilu

restaurovaní, čištění, opravy, historický textil – Naše společnost, Project & Engineering, vytvořila na základě podnětu od skupiny restaurátorů různého zaměření divizi Art & Engineering. Tato divize představuje především restaurátorské ateliéry, které kromě odborných restaurátorských prací mohou svým klientům nabídnout také spolupráci či poradenství v oblasti obnovy kulturních památek.

Načítání trvalo 2.5792 sekund.