+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Memento mori

Klíčová slova: Historický šerm, ohňová show

E-mail: sevcikova@activenet.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Jsme šermířská a divadelní společnost, věnujeme se historickému a scénickému šermu. Účinkujeme v Čechách a na Moravě, ale také v Německu, Maďarsku, na Slovensku a v Rakousku. Pořádáme městské slavnosti, historické trhy, rauty, rytířské turnaje, historické bitvy, dětské dny a nejrůznější oslavy.

Web: mementomori.cz

Další související informace

SHOW PARK - pokoje lásky

redlight, showpark, show park, red light, club – Procházejte se uličkami Show parku, dívejte se do prosklených výloh a vybírejte tu nejkrásnější dívku. 62 pokojů lásky. Nechte se unést atmosférou Showparku, která se jistě zapíše na dlouhou dobu do Vaší paměti.

Uv show

show – Představujeme zcela novou show kombinující tanec černé divadlo žonglování. Při vystoupení se využívá UV technologie černého světla a programovatelných RGB rekvizit. Taneční uvshow and lightshow je vize do které se vnoří divák a nechá se unést do světa fantazíí obrazců barev a neuvěřitelných triků. Barvy celé scény jsou navrženy vizážisty a sladěny s hudbou pro nejkvalitnější výsledek a nejsilnější zážitek diváka. RGB LED nástroje jsou specialitou naší skupiny.Nástroje naprogramované na průběh hudby. UV show jsou svítivé robotické postavy s pomocí kostýmů a nástrojů odrážející ultrafialové světlo. Efekty vyžadují úplnou tmu, vhodné je i tmavé pozadí za pódiem.

Historický nábytok

starožitnosti,reštaurovanie, historický nábytok, – Nový šat pre váš historický nábytok, starožitné hodiny a bytové doplnky. Pri reštaurovaní povrchov kladieme dôraz na používanie tradičných metód úpravy ako zlátenie, patinovanie, voskovanie, prípadne s využitím prírodných látok. Naše služby zahŕňajú taktiež výrobu replík a chýbajúcich fragmentov. Zastrešujeme komplexné poradenstvo a služby v rámci interierového dizajnu podľa vašich želaní.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.