+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Město Dubí u Teplic

Klíčová slova: Město Dubí u Teplic

E-mail: info@dubi.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2007

Popis: Město Dubí u Teplic E55

Web: www.dubi.cz

Další související informace

Penzion U PURKMISTRA

Penzion U PURKMISTRA – V penzionu U Purkmistra je Vám k dispozici celkem 6 pokojů - dva jednolůžkové a čtyři dvoulůžkové. Cestuje-li s Vámi dítě, je po domluvě možná přistýlka. Každý pokoj je vybaven barevnou televizí se satelitem, telefonem s přímou provolbou a minibarem. Na přání Vám rádi zapůjčíme video. Součástí každého pokoje je samozřejmě i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva a jistě Vám dobře poslouží jako místo příjemného odpočinku. Specialitou našeho penzionu je pobyt v solné jeskyni. Ten působí blahodárně proti nemocem jako je astma, lupénka, alergie a mnoha dalším a povzbuzuje imunitní systém.

Penzion U Nás

Penzion U Nás, penzion, ubytovani – Nove postavena CHALUPA z 2007 splnuje všechny požadavky pro strávení pohodové dovolené na rozhraní Zelezných hor, Vysočiny a Poddoubraví Naše doporučuní: pro rodiny s dětmi,důchodce,sportovně založene ale i lenochy K dokonalosti dovolené si můžete narazit a natočit dovezený sud piva přimo v baru chalupy.

Hotel U Brány

Hotel U Brány, hotel, ubytovani – Hotel U Brány byl postaven v roce 1898, v roce 1997 prošel kompletní rekonstrukcí. V letech 2000-2004 se díky další rekonstrukci zvýšila kapacita až na 18 pokojů, přibyla vinárna a nová velká restaurace. V roce 2004 získal Hotel U Brány ocenění „Dům roku“ v Uherském Brodě.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.