+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Město Dubí u Teplic

Klíčová slova: Město Dubí u Teplic

E-mail: info@dubi.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2007

Popis: Město Dubí u Teplic E55

Web: www.dubi.cz

Další související informace

Penzion u Purkmistra

Penzion u Purkmistra, penzion, ubytovani – V penzionu U Purkmistra je Vám k dispozici celkem 6 pokojů - dva jednolůžkové a čtyři dvoulůžkové. Cestuje-li s Vámi dítě, je po domluvě možná přistýlka. Každý pokoj je vybaven barevnou televizí se satelitem, telefonem s přímou provolbou a minibarem. Na přání Vám rádi zapůjčíme video. Součástí každého pokoje je samozřejmě i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva a jistě Vám dobře poslouží jako místo příjemného odpočinku.

Apartmány U Kožešníků v Deštném v Orlických horách

Apartmány U Kožešníků ,ubytování v Deštném v – Dům s apartmány U Kožešníků v Sedloňově je rozlehlý objekt s apartmány v patře a velkou společenskou místností v přízemí je ideální základnou pro letní i zimní horskou dovolenou. Dům s apartmány U Kožešníků nabízí pět čtyřlůžkových apartmánů . Každý z pokojů má své vlastní sociální zařízení se sprchou a samostatný dobře vybavený kuchyňský kout V pokoji je též satelitní televize.Deset minut jízdy autem je penzion s restaurací Penzion Stará škola v Polomi, další možností se stravovat jinak, než z vlastních zásob v apartmánech, je v Deštné.V letních měsících je možné využít i venkovního posezení , v zimě slouží potřebám klientů přízemní kuchyň s plynovým sporákem a troubou.V domě je také zamykatelná kolárna a v zimě lyžárna.

Vinařství U Kapličky v Zaječí

Vinařství U Kapličky,ubytování v Zaječí – Vinařství U Kapličky“ se nachází v obci Zaječí okres Břeclav.Máme pro Vás připravené komfortně vybavené pokoje ve dvou stylových provedeních. Můžete si vybrat stylové pokoje našeho Vinařství u Kapličky, které jsou každý pojmenován po jiné vinné odrůdě a v nich Vám nabídneme 35 pokojů či apartmánů se 109 lůžky. Nebo se můžeze nechat unášet nostalgií na pokojích v Retro stylu hudebních skupin a zpěváků, kde každý pokoj má své jméno zpěváka či skupiny a nabídne Vám pohodlné, komfortní a příjemné ubytování ve 26 pokojích se 74 lůžky. Celá oblast je protkána řadou cyklistických cest.V naší stylové vinárně a restauraci pořádáme degustace, firemní večírky, soukromé akce, rauty apod.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.