+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Military nás to baví

Klíčová slova: military, vojenská technika, soubor kretenů

E-mail: kdf1943@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2009

Popis: Stránky spolku military nadšenců a sběratelů vojenské techniky. Jsme parta lidí které to opravdu baní a rádi se s Vámi podělíme o zážitky z našich setkání a ukážeme co vyvádíme s našimi plechovými miláčky.

Web: militarynastoprostebavi.webnode.cz

Další související informace

o velkých postavách vědy

velké, postavy, vědy, technika, techniky, Gauss Ka – Stránka o velkých postavách vědy a techniky Vám nabízí přehledné informace o významných vědcích, kteří vynalezli věci, které denně používáme na jednom místě. Málo si uvědomujeme jak by náš život vypadal bez takových vědeckých velikánů jako byli Gauss Karl Friedrich, André Marie Ampére, Archimédes, Celsius Anders či Doppler Christian Andreas, proto jim věnujte trochu svého času, který si určitě zaslouží.

VYVOND, s.r.o.

manipulačná technika, paletovacie vozíky, vysokozd – Predaj manipulačnej techniky, paletovacie vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky, akumulátorové vozíky, gurtne, viazacia technika, 4x4 offroad, navijáky, prídavné svetlomety, 4x4 pneumatiky, VYVOND.s.r.o.

Výčepní zařízení, technika a chlazení

výčepní technika, gastro zařízení, chlazení – Prodej - montáž - servis - výčepní zařízení a technika pro čepování vína, piva i dálších nápojů. Nápojové chlazení a vinotéky.

Načítání trvalo 0.0802 sekund.