+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mladí hasiči a dorost

Klíčová slova: Mladí hasiči, dorost, Velká Roudka,Velké Opatovice

E-mail: mhvelr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2009

Popis: Mladí Hasiči a dorost Velká Roudka.Vesnice se nachází u města Velké Opatovice v okresu Blansko.Jsme aktivní sbor neboť pořádáme spoustu akcí jako závody malotraktorů Bultak-Kurutak a také ze zůčastňujeme hodně akcí pořádaných ve Velkých Opatovicích.

Web: www.mhvelkaroudka.ic.cz

Další související informace

Egypt

Egypt, pyramidy, Káhira, Gíza, Velká sfinga, Hurg – Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace. Veškeré informace o Egyptě naleznete jenom u nás jellikož jsme sami cestovatelé

Preventista.cz

hasici, pozar, skoleni, rad, technik – Služby v oblasti požární ochrany, externí činnost technika požární ochrany, zpracovávání dokumentace (evakuační plány, dokumentace zdolávání požáru, požární řády atd.), školení zaměstnanců i požárních hlídek, kontroly provozoven a jejich zatřídění, posouzení požárního nebezpečí, konzultace a další služby na úseku PO.

Penzion Sasanka

apartmán, ubytování Velka Rača, Oscadnica, penzion – Vážení návštěvníci, zveme Vás do nově otevřeného, komfortního Penzionu Sasanka v malebné vesničce Oščadnica. Naleznete u nás čas na relaxaci a odpočinek v pohodlně zařízených apartmánech. Penzion Sasanka je moderní ubytovací zařízení, nacházející se v samém centru Oščadnice, nedaleko lyžařského střediska SNOW PARADISE Vélká Rača. Penzion Sasanka je skvělým místem pro všechny, kteří mají rádi pohodlí a rádi se odeberou do míst, kde čas plyne trochu pomalejším tempem a kde se každý host může cítit výjimečně. Náš Penzion je ideálním místem pro odpočinek, organizaci školení a nejrůznějších obchodních jednání, stejně dobře jako pro pořádání oslav a banketů (kapacita až 36 míst).

Načítání trvalo 0.0582 sekund.