+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mladí hasiči a dorost

Klíčová slova: Mladí hasiči, dorost, Velká Roudka,Velké Opatovice

E-mail: mhvelr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2009

Popis: Mladí Hasiči a dorost Velká Roudka.Vesnice se nachází u města Velké Opatovice v okresu Blansko.Jsme aktivní sbor neboť pořádáme spoustu akcí jako závody malotraktorů Bultak-Kurutak a také ze zůčastňujeme hodně akcí pořádaných ve Velkých Opatovicích.

Web: www.mhvelkaroudka.ic.cz

Další související informace

Mladí konzervativci Pce

Mladí konzervativci, ODS Pardubice, konzervatismus – Mladí konzervativci Pardubice si kladou za cíl rozvoj Pardubic a Pardubického kraje aktivní spoluprací s ODS. Povzbuzují mladé lidi k aktivnímu postoji vůči zásadním otázkám a vedou je k pochopení pojmů: pravicová politika, liberalismus a konzervatismus.

Chata Oščadnica

Chata Oščadnica, chata, Oščadnica, Veľká Rača – Chata pri moste je v okoli kysuckych hor Velka Raca v obci Oscadnica. Chata je v idealnej blizkosti k strediskam Sun a Snow Paradise. Ubytovanie v prijemnom prostredi. Chata Oscadnica Velka Raca. Enjoy the winter. Tesime sa na Vas.

Scapa Flow

Scapa Flow, vrakové potápění, Skotsko, Velká Brit – Organizujeme vrakové potápění v zálivu Scapa Flow na severu Velké Británie. Potápění k vrakům za velice slušné viditelnosti do maximální hloubky 45 m. Vraky německých lodí pochází z první světové války.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.