+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mladí hasiči a dorost

Klíčová slova: Mladí hasiči, dorost, Velká Roudka,Velké Opatovice

E-mail: mhvelr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2009

Popis: Mladí Hasiči a dorost Velká Roudka.Vesnice se nachází u města Velké Opatovice v okresu Blansko.Jsme aktivní sbor neboť pořádáme spoustu akcí jako závody malotraktorů Bultak-Kurutak a také ze zůčastňujeme hodně akcí pořádaných ve Velkých Opatovicích.

Web: www.mhvelkaroudka.ic.cz

Další související informace

Práce v Anglii

práce v Anglii, Anglie, Velká Británie, zaměstnání – Nenechte se okrádat! Jak získat práci v Anglii, bez zprostředkovatelů a agentur. Informace o práci a brigádě v Anglii, diskuzní fórum, nabídky práce. Ptejte se uživatelů na to co vás zajímá, procházejte nabídky a zadejte poptávku.

Penzion Sasanka

apartmán, ubytování Velka Rača, Oscadnica, penzion – Vážení návštěvníci, zveme Vás do nově otevřeného, komfortního Penzionu Sasanka v malebné vesničce Oščadnica. Naleznete u nás čas na relaxaci a odpočinek v pohodlně zařízených apartmánech. Penzion Sasanka je moderní ubytovací zařízení, nacházející se v samém centru Oščadnice, nedaleko lyžařského střediska SNOW PARADISE Vélká Rača. Penzion Sasanka je skvělým místem pro všechny, kteří mají rádi pohodlí a rádi se odeberou do míst, kde čas plyne trochu pomalejším tempem a kde se každý host může cítit výjimečně. Náš Penzion je ideálním místem pro odpočinek, organizaci školení a nejrůznějších obchodních jednání, stejně dobře jako pro pořádání oslav a banketů (kapacita až 36 míst).

Portál Velkobítešsko.cz

velká bíteš, bítešsko, velkobítešsko, přibyslavice – Regionální monitoring zpravodajství, přehled kulturních akcí, volných pracovních míst, realit, inzerce a katalog firem a služeb v regionu města Velké Bíteše na Vysočině.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.