+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mladí konzervativci Pce

Klíčová slova: Mladí konzervativci, ODS Pardubice, konzervatismus

E-mail: tezky@konzervativci-pardubice.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2008

Popis: Mladí konzervativci Pardubice si kladou za cíl rozvoj Pardubic a Pardubického kraje aktivní spoluprací s ODS. Povzbuzují mladé lidi k aktivnímu postoji vůči zásadním otázkám a vedou je k pochopení pojmů: pravicová politika, liberalismus a konzervatismus.

Web: www.mladi-konzervativci.cz

Další související informace

Kadeřnictví TwinSpiral

kadeřnictví, pardubice, účesy, copánky, dready – Monika Plichtová kadeřnictví Twinspiral. Nemáte čas navštívit salon? Nemáte hlídání pro vaše děti, když chcete navštívit kadeřníka? Nabízím kompletní profesionální kadeřnické služby v Vás doma. Moderní účesy, Svatební účesy, dready, copánky, klasické i módní střihy, trvalá, foukaná, Africká rasta, prstýnková trvalá, připravuji stříhanou grafiku. Pracuji výhradně s výrobky značky Selective

Mladí hasiči a dorost

Mladí hasiči, dorost, Velká Roudka,Velké Opatovice – Mladí Hasiči a dorost Velká Roudka.Vesnice se nachází u města Velké Opatovice v okresu Blansko.Jsme aktivní sbor neboť pořádáme spoustu akcí jako závody malotraktorů Bultak-Kurutak a také ze zůčastňujeme hodně akcí pořádaných ve Velkých Opatovicích.

Úklidové služby Pardubice

úklid, úklid Pardubice, úklidové služby – Naše společnost Kylie se zabývá poskytováním úklidových služeb. Kompletní úklidový servis provádíme v denních i nočních hodinách v kterýkoliv den. Nabízíme úklid kanceláří, úklid domácností, úklid průmyslových hal a úklid po stavbě.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.