+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mladí konzervativci Pce

Klíčová slova: Mladí konzervativci, ODS Pardubice, konzervatismus

E-mail: tezky@konzervativci-pardubice.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2008

Popis: Mladí konzervativci Pardubice si kladou za cíl rozvoj Pardubic a Pardubického kraje aktivní spoluprací s ODS. Povzbuzují mladé lidi k aktivnímu postoji vůči zásadním otázkám a vedou je k pochopení pojmů: pravicová politika, liberalismus a konzervatismus.

Web: www.mladi-konzervativci.cz

Další související informace

Autodoprava Chrudim s.r.o

Autodoprava Chrudim, Pardubice, Litomyšl. – Autodoprava Radek Mošner – činností je expresní přeprava a autodoprava pro Chrudim, Pardubice, Litomyšl, Vysoké Mýto. Naše společnost Autodoprava Chrudim s.r.o. již od roku 1995, kdy byla založena, poskytuje komplexní kvalitní služby v oblasti autodoprava, expresní přeprava, spedice, zasilatelství a odtah vozidel. Autodoprava Chrudim má moderní vozový park. Zajišťujeme přepravu osob i přepravu nákladů. Služby, které naše Autodoprava Chrudim poskytuje, můžete využít například při stěhování. Autodoprava Chrudim je ryze česká společnost, jejíž služby však dalece překračují hranice České republiky.

Inženýrské stavby

Inženýrské stavby Pardubice, kanalizace Pardubice, – Pokládka inženýrských sítí je nedílnou součástí každé budovy. Aby bylo možné sítě realizovat, je nejprve potřeba vytvořit projekt pro všechny potřebné sítě. V projektu je zapotřebí přihlédnou k častým problémům jako je odlehlost od hlavních komunikací a staré instalace. Společnost JMS inženýrské stavby s.r.o. provádí práci komplexně od návrhu až výstavbu či rekonstrukci kanalizací, vodovodů, plynovodů, atd. Jako investor obdržíte veškerou dokumentaci včetně cenové nabídky. Veškeré naše práce jsou prováděny v přísném souladu s architektonickými a stavebními normami.

Načítání trvalo 2.8646 sekund.