+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MS ČČK Neuhaus

Klíčová slova: Český, Červený, Kříž, Neuhaus, Jindřichův, Hradec

E-mail: j.knezicek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Místní skupina Českého Červeního kříže Neuhaus působící v Jindřichově Hradci a přilehlém okolí. Pořádáme akce pro veřejnost, ukázky první pomoci, zajišťujeme první pomoc na společenských a sportovních akcích.

Web: www.cckneuhaus.cz









Další související informace

Glamour Studio

kadeřnictví Hradec Králové,Glamour,kosmetika,nehty – Krásné a útulné místo vhodné k Vaší relaxaci.Nabízíme zde služby v oboru kadeřnictví,kosmetika,masáže,modeláž nehtů,pedikúra.Vše za skvělé ceny.Najdete nás v Hradci Králové, na Střelecké ul.směr od Fakultní nemocnice do centra.V blízkosti MHD zastávka.

Voda, topení, plyn Hradec

Voda Hradec Králové, Topení Hradec Králové, Plyn H – Provádíme instalatérské práce, topenářské práce, rozvod plynu, rozvody vodovodů a kanalizace v objektech bytové výstavby, rodinných domech a halách, dále opravy a rekonstrukce rozvodů vody a kanalizace.

Autoškola Hradec Králové

autoškola, hradec králové, řidičský průkaz – Autoškola Šlechta Hradec Králové – profesionální výcvik a výuka žadatelů o řidičský průkaz pro všechny skupiny, kondiční jízdy, školení řidičů. K dispozici máme moderní vozový park a výuku na trenažérech.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.