+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MS ČČK Neuhaus

Klíčová slova: Český, Červený, Kříž, Neuhaus, Jindřichův, Hradec

E-mail: j.knezicek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Místní skupina Českého Červeního kříže Neuhaus působící v Jindřichově Hradci a přilehlém okolí. Pořádáme akce pro veřejnost, ukázky první pomoci, zajišťujeme první pomoc na společenských a sportovních akcích.

Web: www.cckneuhaus.cz

Další související informace

Hradec Králové - foto

Hradec Králové, fotografie, foto – Hradec Králové. Fotografie města a nejbližšího okolí. Zajímavosti turistické i všední, pohledy tradiční i netradiční, místa známá i zapomínaná. Jednotlivá alba jsou rozčleněná na různá témata. Vyjít je možné z celkového pohledu, kde je tak od každého něco, ovšem asi nejzajímavější jsou snímky z historického centra.

Počasí HK

Počasí pocasí hradecko Hradec Králové – počasí v Hradci Králové a okolí . Chcete vědět jak je právě teď v Hradci Králové a okolí ? Přijďte na naše stránky . Denně nové informace o počasí z Královéhradeckého kraje . Budu vás o všem informovat na www.hradecko.blogy.in-pocasi.eu

Pronájem Hradec Králové

Hradec Králové, pronájem, nemovitosti, reality – Regionální realitní portál s aktuální nabídkou bytů a dalších nemovitostí k pronájmu v Hradci Králové. Pronájem od malých a levných bytů až po nadstandardní bydlení v luxusních lokalitách. Pronájem Hradec Králové.

Načítání trvalo 3.2868 sekund.