+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MS ČČK Neuhaus

Klíčová slova: Český, Červený, Kříž, Neuhaus, Jindřichův, Hradec

E-mail: j.knezicek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Místní skupina Českého Červeního kříže Neuhaus působící v Jindřichově Hradci a přilehlém okolí. Pořádáme akce pro veřejnost, ukázky první pomoci, zajišťujeme první pomoc na společenských a sportovních akcích.

Web: www.cckneuhaus.cz

Další související informace

Svítidla a osvětlení, Mas

Svítidla, osvětlení, Philips, Neuhaus, Rabalux, – Svítidla a osvětlení Massive, svítidla pro Váš interiér. Svítidla a osvětlení, lustry, lampy, bodovky, vestavěná a přisazená svítidla, stolní lampy, stojací lampy, kuchyňská, zahradní svítidla, žárovky, zářivky, diody LED, úsporné světelné zdroje, sádrová svítidla.

Střechy a dřevostavby Hra

Střechy Hradec Králové a Pardubice, Dřevostavby Hr – Pokud máte v regionu Pardubice, Hradec Králové či Praha zájem o dřevostavbu, stavbu či rekonstrukci střechy, pak jste na správné adrese. Dřevostavbu vám nám míru uděláme přesně dle vašeho projektu. Srch, Luční 327, 53352

Masáže Primulka

masáže, Hradec Králové, reiki – Chelčického 445 Hradec Králové 500 02 Poblíž vlakového a autobusového nádraží Poskytování klasických, relaxačních, čokoládových masáží. Provádíme taktéž masáže lávovými kameny, anticelulitidové, Dornovu metodu a Reiki.

Načítání trvalo 0.0893 sekund.