+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadace Občanského fóra

Klíčová slova: Nadace Občanského fóra, záchrana památek

E-mail: info@nadaceof.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: V prvních polistopadových týdnech roku 1989 se v centru tehdejšího Občanského fóra zrodila myšlenka založit nezávislou nadaci ve prospěch obnovy české kultury, vzdělanosti a humanismu. Občanské fórum jí propůjčilo své jméno a poskytlo počáteční finanční příspěvek. Tímto datem začala existovat Nadace Občanského fóra jako samostatný subjekt a zároveň skončila jakákoliv provázanost s Občanským fórem jakožto politickým hnutím. Přestože Občanské fórum již zaniklo, Nadace Občanského fóra existuje dál a podporuje výhradně dobročinné apolitické aktivity. Činnost nadace je zaměřena k podpoře občanských aktivit, které přispívají k záchraně našeho kulturního dědictví. Nadace uděluje každoročně granty konkrétním projektům renovace památek a svojí osvětovou činností přispívá k pocitu naší společné i osobní odpovědnosti za uchování historického odkazu.

Web: www.nadaceof.cz

Další související informace

Pevné disky

Pevné disky záchrana dat. Obnova dat vadných HDD. – Záchrana dat. Žhavé novinky ze světa pevných disků HDD a SSD. Pevné disky za akční ceny. Články na téma pevné disky. Výkonové testy a recenze pevných disků HDD a SSD. Soutěže o pevné disky. Obnova dat z poškozených pevných disků. Bazar pevných disků.

HDDservis.cz - záchrana a obnova dat

záchrana dat, obnova dat, záchrana disku, poškozen – HDDservis: Záchrana pro vaše data. Nabízíme profesionální a rychlou pomoc při poškození pevného disku a ztrátě dat. Záchrana dat, obnova dat. Obnovujeme data z fyzicky i softwarově poškozených…

Nadace Eternity

Nadace, eternity, nadace eternity, t-soft,handicap – Nadace Eternity si klade za cíl podporovat projekty zaměřené na vytváření kvalitativně nových vzdělávacích, komunikačních a kulturních výstupů založených na mezioborovém přístupu, synergii a netradiční spolupráci.

Načítání trvalo 0.0835 sekund.