+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nápad na podnikání

Klíčová slova: podnikání, vzdělání, peníze, kurz, dotace, práce

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2012

Popis: Naučíme vás podnikat a ještě vám zaplatíme! Získejte zajímavé dotace až 127.000,- Kč na začátek vašeho podnikání bez rizika a bez investic. Nejlepší nápad na podnikání! Buďte chytří a splňte si své sny a cíle s pomocí silných partnerů.

Web: www.businesstrainee.cz/

Další související informace

MAPM

podnikání, poradenství, jak začít, asistenční centra – Moravská asociace podnikatelek a manažerek, o.s. je profesní sdružení, které soustřeďuje ženy - podnikatelky a manažerky - na Moravě a ve Slezsku. Svou činnost rozvíjí prostřednictvím čtyř regionálních klubů - v Brně, ve Zlíně, v Bruntále a tzv. Profesního klubu školského managementu. Cílem tohoto sdružení je vytvoření takového prostředí, které pomáhá podnikajícím ženám a také ženám ve vyšších manažerských pozicích vzájemně komunikovat a vyměňovat si informace, a tím podporovat i rozvoj obchodních aktivit. Současně sdružení přispívá ke vzdělávání žen a jejich osobnímu i profesnímu rozvoji, v obecné rovině propaguje ženské podnikání.

NWA Centrum,

shop, nwa, aloe vera, práce, slevomat, bluebox – Informace a on-line registrace do největší slevové obchodní sítě. Máte možnost stát se zákazníkem i obchodním partnerem a využít jedinečnou příležitost, která tato společnost nabízí. Seznámíme vás s produkty, cenami a s marketingovým plánem.

Hasiči Lázně Kynžvart

hasiči Lázně Kynžvart, SDH Lázně Kynžvart – Stránky celého sboru dobrovolných hasičů v Lázních Kynžvart. Lázně Kynžvart se nachází 21 KM od města Cheb. Na stránkách najdete nejen informace o sboru, ale taky o jednotce. Nše jednotka má 27 členů z toho 12 je v jednotce.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.