+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nápad na podnikání

Klíčová slova: podnikání, vzdělání, peníze, kurz, dotace, práce

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2012

Popis: Naučíme vás podnikat a ještě vám zaplatíme! Získejte zajímavé dotace až 127.000,- Kč na začátek vašeho podnikání bez rizika a bez investic. Nejlepší nápad na podnikání! Buďte chytří a splňte si své sny a cíle s pomocí silných partnerů.

Web: www.businesstrainee.cz/

Další související informace

Eworkers.cz podnikání

podnikání, práce z domu, obchodní systém, nwa – Naučíme vás, jak prodávat prostřednictvím internetu a kde brát zboží za stejné ceny, za které nakupují prodejci. Vaše vstupní investice bude jen taková, jakou si budete moci dovolit. Klidně i nulová. Vyhledáváme příležitosti, které změní váš život. Naučíme vás, jak prodávat prostřednictvím internetu a kde brát zboží za stejné ceny, za které nakupují prodejci. Vaše vstupní investice bude jen taková, jakou si budete moci dovolit. Klidně i nulová. Vyhledáváme příležitosti, které změní váš život.

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Police Federation EU

policejní, federace, policie, armáda, bezpečnostní – International police federation EU utváří faktický profesní policejní protipól americké policejní federaci (United Federation of Police Officers, Inc.) s níž má uzavřené partnerství. www.policefederation.com

Načítání trvalo 0.1804 sekund.