+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Napovez.cz

Klíčová slova: otázka, odpověď, odpovědi,

E-mail: info@napovez.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2008

Popis: Napověz.cz si klade za cíl zodpovědět všechny vaše otázky jednoduše a rychle. Zadejte svoji otázku a sledujte, jak vám jednotliví uživatelé odpovídají. Zároveň vám nabídneme nové možnosti jak sledovat otázky a odpovědi na témata, která vás zajímají a sdílet je s dalšími uživateli. Vydělávejte na svých odpovědích. Staňte se placeným poradcem.

Web: www.napovez.cz

Další související informace

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Jazykové kurzy Brno

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé krédo v sobě skrývá velký kus pravdy. Zvláště dnes je dobré znát alespoň jeden světový jazyk na komunikační úrovni.Hledáte-li opravdu kvalitní jazykové kurzy v Brně, pak Vám nesmí uniknout jazyková agentura HOPE.

Skomm

Skomm, zážitkové vzdělávání, proteam – Skomm proteam se věnuje vytváření příležitostí, zisků a pevných vztahů. Smyslem je vyšší tvůrčí spolupráce individualit i kolektivů. Nabízíme zážitkové vzdělávání, neobvyklé aktivity, doplňkové semináře, diskuze, setkání, video kanál, blogy a mnoho dalšího. Přinášíme unikátní metodu, zážitkové efektivní sebevzdělávání a rozvoj individuality. 

Načítání trvalo 0.0497 sekund.