+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Názorový portál VašeVěc

Klíčová slova: zprávy, názory, politika, ekonomika, životní prost

E-mail: info@vasevec.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2011

Popis: Názorový portál VašeVěc Vám denně přináší novinky z české politiky. Kromě politického zpravodajství zde naleznete blogy známých osobností jako Jíří Paroubek. Přečtěte si opravdové názory na politickou situaci v ČR.

Web: vasevec.cz

Další související informace

Řeším osobní bankrot, exe

osobní bankrot, oddlužení, zastavení exekucí, exek – Insolvenční komora, občanské sdružení zajišťuje bezplatné finanční poradenství osobám, které se z různých příčin a důvodů dostali do neřešitelné finanční situace a to v rámci výkonu veřejně prospěšné činnosti organizováním bezplatných finančních porad v jednotlivých regionech. Insolvenční komora působí v těchto směrech: organizuje školení a meetingy na podporu informovanosti veřejnosti, vytváří podmínky pro členy a odborné pracovníky, úzce spolupracuje s dalšími organizaceni zabývající se osobním bankrotem, oddlužením a zastavením exekucí.

Překlady do angličtiny a němčiny

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Profesiální překlady do dvou světových jazyků. Překlady jsou důležité nejen k přenosu informací, ale i k porovnávání úrovně jednotlivých jazyků. V neposlední části se můžeme díky překladům seznámit se skvělými literáty.

Hasiči Lázně Kynžvart

hasiči Lázně Kynžvart, SDH Lázně Kynžvart – Stránky celého sboru dobrovolných hasičů v Lázních Kynžvart. Lázně Kynžvart se nachází 21 KM od města Cheb. Na stránkách najdete nejen informace o sboru, ale taky o jednotce. Nše jednotka má 27 členů z toho 12 je v jednotce.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.