+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Občanské sdružení Vrátka

Klíčová slova: Třebíč, handicapovaní, hendikepovaní, postižení

E-mail: krcmar.yashica@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2011

Popis: Vrátka, o. s. Třebíč si klade za cíl pomáhat zdravotně postiženým lidem k plnohodnotnému zapojení do společnosti. Zajišťuje zprostředkování práce, zaměstnává a vzdělává zdravotně postižené osoby. Na svých pobočkách také prodává zboží vyrobené tělesně postiženými. Kromě toho poskytuje osobní asistenci tělesně postiženým žákům či náhradní plnění pro podnikatele. "Vlajkovou lodí" občanského sdružení Vrátka je kavárna Vrátka v třebíčské židovské čtvrti zapsané na Seznamu UNESCO, provozuje také e-shop, kde lze zakoupit výrobky zhotovené handicapovanými.

Web: www.vratka.cz

Další související informace

Ing. Bronislav Vala - Hot

Třebíč, hotel – V našem hotelu je vám k dispozici: krytý bazén, vířivka, sauna, solárium, tenis, squash, bowling, internet, restaurace, noční bar. Nabízíme pronájem konferenčních prostor, možnost pořádání svateb, večírků, školení. Vysočina, Dalešická přehrada.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Vedení účetnictví a mzdy

účetnictví Třebíč, vedení účetnictví, účetní firma – Vedeme účetnictví a mzdové účetnictví v městech Třebíč, Jihlava, Velké Meziříčí. Jsme spolehliví, rychlí a držíme dobré ceny. Naše účetní firma poskytuje, jak vedení účetnictví, tak služby daňového poradce, outsourcing účetnictví.

Načítání trvalo 3.1130 sekund.