+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Občanské sdružení Vrátka

Klíčová slova: Třebíč, handicapovaní, hendikepovaní, postižení

E-mail: krcmar.yashica@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2011

Popis: Vrátka, o. s. Třebíč si klade za cíl pomáhat zdravotně postiženým lidem k plnohodnotnému zapojení do společnosti. Zajišťuje zprostředkování práce, zaměstnává a vzdělává zdravotně postižené osoby. Na svých pobočkách také prodává zboží vyrobené tělesně postiženými. Kromě toho poskytuje osobní asistenci tělesně postiženým žákům či náhradní plnění pro podnikatele. "Vlajkovou lodí" občanského sdružení Vrátka je kavárna Vrátka v třebíčské židovské čtvrti zapsané na Seznamu UNESCO, provozuje také e-shop, kde lze zakoupit výrobky zhotovené handicapovanými.

Web: www.vratka.cz

Další související informace

Ing. Bronislav Vala - Hot

Třebíč, hotel – V našem hotelu je vám k dispozici: krytý bazén, vířivka, sauna, solárium, tenis, squash, bowling, internet, restaurace, noční bar. Nabízíme pronájem konferenčních prostor, možnost pořádání svateb, večírků, školení. Vysočina, Dalešická přehrada.

Firmy, obchody a služby v Třebíči a okolí

Třebíč, obchody, firmy, služby, doktor, doktoři – Poskytujeme aktuální a ucelený informační servis pro region Třebíčsko. Portál ObchodyTR je zaměřen na místní obchody a živnostníky, kteří uvítají možnost propagace pomocí akčních nabídek a letáků. Zákazníci uvítají totéž, nic podstatného jim totiž neunikne a ještě ušetří!

Třebíčský objektiv

Třebíč, Vysočina, noviny, média, časopisy, magazín – První třebíčský e-zine přináší aktuality z Třebíče, kulturu, sport, rozhovory, publicistiku, videa. Nyní znovuobnoven (původní verze vycházela v letech 1998 až 2006), v novém kabátě, s archivem článků, videoreportážemi ad.

Načítání trvalo 0.0884 sekund.