+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Občianske združenie Tvori

Klíčová slova: tvorivá dielňa, tvoriva dielna, tvorivé dielne

E-mail: info@oztvorivadielna.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Našim zámerom je spájať ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu. CIELE - organizácia umeleckých a tvorivých dielní, vzdelávacích aktivít a podporovať záujem o výtvarné techniky a remeselné zručnosti, podporiť záujem verejnosti o arteterapiu, podporovať tvorivých a kreatívnych ľudí, budovať, spravovať a rozširovať informačnú stránku združenia a budovať partnerstvá, zapájať sa do projektov a podporovať také projekty, ktoré súvisia s cieľom činnosti OZ Tvorivá dielňa.

Web: www.oztvorivadielna.sk

Další související informace

Tvoření a zábava pro děti

Tvoření,tradice,obyčeje,předškoláci, tvořivé hry. – Pestrá paleta námětů pro čas s dětmi v duchu tradic a lidových obyčejů. Tradice a lidové obyčeje jsou báječnými náměty pro: tvoření s dětmi, povídání, říkadla a písničky, hry. Zaměřeno na výtvarnou činnost předškoláků.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0826 sekund.