+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ODS Česká Kamenice

Klíčová slova: ods česká kamenice, ods, česká kamenice

E-mail: info@ods-ckamenice.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: Webové stránky Místního sdružení Občanské demokratické strany v České Kamenici. Bylo založeno 30.5.1991. V každém volebním období vždy získalo 3 a nebo více mandátů v zastupitelstvu města. Snažíme se informovat o aktuálním dění ve městě.

Web: www.ods-ckamenice.cz

Další související informace

Letní tábor Kačlehy

letní tábor, dětský tábor, stanový tábor, tábor – Letní tábor pro děti od 9 do 15 let, podrobnosti o celoročních akcích a další informace naleznete na stránkách oddílu Kačleháci 78. skupiny Skalka. Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je samozřejmě pořádání letního dětského tábora v jižních Čechách.

SDH Stará Huť

hasiči, sdh, sbor dobrovolných hasičů, Stará Huť – Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť ze Středočeského kraje okresu Příbram. Naleznete zde veškeré informace ohledně našeho sboru, ale i užitečné články či nejžhavější události ze Středočeského kraje

Sdružení Meluzínek

pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek – Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Načítání trvalo 0.0514 sekund.