+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ODS strana

Klíčová slova: volby 2008, krajské volby 2008, senátní volby

E-mail: hk@ods.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2008

Popis: Profily kandidátů ODS pro volby (17. a 18. října 2008) do krajských zastupitelstev. Představení kandidátů ODS do Senátu. Krajské a senátní volby 2008.Profily kandidátů ODS pro volby (17. a 18. října 2008) do krajských zastupitelstev. Představení kandidátů ODS do Senátu. Krajské a senátní volby 2008.

Web: volby2008.ods.cz

Další související informace

Zpravodajský portál ODS

zpravodajský portál, ods, parlament, senát, volby – Zpravodajský portál Občanské demokratické strany. Denně aktualizované zpravodajství, tisková prohlášení, rozhovory, články, přepisy vystoupení představitelů ODS v elektronických médiích a další informace týkající se politiky ODS.

Dovolená v Thajsku

thajsko, dovolená 2009, dovolená – Pod názvem exotika si můžeme představit mnoho zemí. Ta pravá asijská exotická leží přesně v její jihovýchodní části a není to nikdo jiný než Thajsko. Fascinující a kontrastní země, kterou si hned zamilujete.

Jiří Vitvar

Jiří Vitvar, volby 2009, volby, kampaň, Poslanecká – Oficiální stránky Jiřího Vitvara, kandidáta do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na kandidátce KDU-ČSL v Královéhradeckém kraji, bývalého přednosty Okresního úřadu Jičín a místostarosty města Jičín.

Načítání trvalo 0.0846 sekund.