+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opera Slovakia

Klíčová slova: opera, opera Slovakia, opera Slovensko

E-mail: operaslovakia@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2014

Popis: Slovenský informačno-publicistický operný portál, ktorý monitoruje slovenské operné dianie s presahom do zahraničia. Prinášame nielen aktuálne operné novinky, ale aj pohľad do histórie, rozhovory s opernými hviezdami, recenzie, komentáre a iné.

Web: www.operaslovakia.sk

Další související informace

SlovakiaGuide - průvodce

slovensko, slovensko průvodce, průvodce, ubytování – Průvodce Slovenskem. Informačně-reklamní portál. Cestovní ruch - ubytování, kultura, počasí. Podnikání - obchody, služby, vzdělávání, ekonomika. slovensko, slovensko průvodce, průvodce, ubytování. slovensko, slovensko průvodce, průvodce, ubytování.

Bešeňová Thermal Park - S

bešeňová, thermal, park, aquapark, slovensko – Thermal Park Bešeňová leží na Slovensku v Liptovské oblasti. Má 12 bazénů, tobogány, skluzavky, wellness služby a spoustu míst k občerstvení. V okolí se nachází spousta dalších komplexů - například Tatralandia.

Chaty a chalupy

chaty a chalupy, ubytování Slovensko – Chalupkovo to jsou chaty a chalupy v nově otevřené chatové oblastli na Slovensku. Komfortně zařízené dřevěnice s krbem nabízejí útulné romantické ubytování na Liptově. Nabízíme k pronájmu 10 různých typů chat pouze 8km.

Načítání trvalo 2.7639 sekund.