+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opera Slovakia

Klíčová slova: opera, opera Slovakia, opera Slovensko

E-mail: operaslovakia@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2014

Popis: Slovenský informačno-publicistický operný portál, ktorý monitoruje slovenské operné dianie s presahom do zahraničia. Prinášame nielen aktuálne operné novinky, ale aj pohľad do histórie, rozhovory s opernými hviezdami, recenzie, komentáre a iné.

Web: www.operaslovakia.sk

Další související informace

SlovakiaGuide - průvodce

slovensko, slovensko průvodce, průvodce, ubytování – Průvodce Slovenskem. Informačně-reklamní portál. Cestovní ruch - ubytování, kultura, počasí. Podnikání - obchody, služby, vzdělávání, ekonomika. slovensko, slovensko průvodce, průvodce, ubytování. slovensko, slovensko průvodce, průvodce, ubytování.

Hotel Slovakia / ubytovan

Hotel, Slovakia, ubytovanie, Žilina, ubytovanie – Hotel Slovakia Inn hosťom ponúka kvalitné ubytovanie v meste Žilina. Ponúka celkom 212 lôžok ak tomu 150 prísteliek. K štandardným izbám pripadá aj 8 apartmánov a 4 biznis apartmány. Do vybavenia všetkých izieb patrí wifi, internet, telefón, káblová televízia,

Bešeňová Thermal Park - S

bešeňová, thermal, park, aquapark, slovensko – Thermal Park Bešeňová leží na Slovensku v Liptovské oblasti. Má 12 bazénů, tobogány, skluzavky, wellness služby a spoustu míst k občerstvení. V okolí se nachází spousta dalších komplexů - například Tatralandia.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.