+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

osmétis

Klíčová slova: občanské sdružení Métis

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: Občanské sdružení Métis obyvatel a přátel obce Biskupice (okr.Chrudim)

Web: osmetis.webnode.cz/

Další související informace

Roman Arbeiter - stavební

rodinné domy, bytové domy, občanské stavby, Znojmo – Firma se zabývá realizací staveb dle předmětu povoleného podnikání. Profesní skladba, zdatnost kmenových pracovníků a výběr kvalitních a spolehlivých subdodavatelů dává reálné předpoklady k bezproblémovému zvládnutí staveb v dobré kvalitě.

Občanské Poradny - pro pů

občanské poradny, poradny zdarma, exekutorská komo – Asociace občanských poraden a Exukutorská komora - pobočky pro občany. Místa, kde pomohou občanům při finanční tísni, problémech se splácením a při ostatních složitých životních situacích, týkajících se financí. Asociace občanských poraden a Exukutorská komora - pobočky pro občany. Místa, kde pomohou občanům při finanční tísni, problémech se splácením a při ostatních složitých životních situacích, týkajících se financí.

Advokátní kancelář

právní služby, právní poradna, občanské právo – Advokátní kancelář JUDr. Václava Hajšmana poskytuje právní služby a právní poradenství zahrnující veškeré právo. Mimo jiné poskytuje právní služby v oboru občanské právo, obchodní právo, trestní právo, finanční a ústavní právo. Pracujeme v kompaktním léty prověřeném týmu lidí erudovaných ve svých oborech.

Načítání trvalo 0.0892 sekund.