+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ostravice zelená

Klíčová slova: Ostravice zelená, Moravskoslezské Beskydy, Lysá hora

E-mail: propagace2@robo.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2007

Popis: Ostravice zelená je ambiciózní projekt moderní vesnice pro rodinný život s důrazem na postupný rozvoj obce při současném zachování kvality života.

Web: www.ostravice-zelena.cz/

Další související informace

Penzion Zátiší, Komorní L

Beskydy, ubytování, penzion, Komorní Lhotka, sport – Penzion Zátiší je vhodný pro hromadné akce, školy v přírodě, výlety, turistické akce, firemní školení, rodinné dovolené, víkendové pobyty, ubytování pro skupiny. V pensionu je pivnice s terasou, restaurace s vlastní kuchyní, školící místnost.

Kontejnery na odpad

Kontejnery, odpad, Nymburk, Lysá nad Labem – Naše společnost se může pyšnit nejen tím, jak se chová a jak kvalitně provádí svou práci, protože to jsou jen slova, ale také bohatými zkušenostmi, těžkými úkoly a s tím spojenými referencemi. Aktivně děláme pro regiony Nymburk, Praha a další.

Levné ubytování Černá Hora

levné ubytování černá hora – Ubytování Černá Hora, apartmány Ulcinj. Levné ubytování ve městě, i na okraji města. Rušný noční život, krásné písčité i oblázkové pláže. Ideální dovolená. Ačkoliv se Černá Hora rozlohou řadí mezi malé oblasti, její přírodní krásy, bohatost a rozmanitost kulturních a historických památek ji řadí mezi turisticky zajímavá a vyhledávaná místa.

Načítání trvalo 3.3516 sekund.