+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ostravice zelená

Klíčová slova: Ostravice zelená, Moravskoslezské Beskydy, Lysá hora

E-mail: propagace2@robo.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2007

Popis: Ostravice zelená je ambiciózní projekt moderní vesnice pro rodinný život s důrazem na postupný rozvoj obce při současném zachování kvality života.

Web: www.ostravice-zelena.cz/

Další související informace

Za zdravím do Beskyd

Léčba, rehabilitace, neladná, beskydy, wellness, – Léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum patří do areálu lázní Čeladná. V malebné beskydské krajině poskytuje špičkové léčebné, rehabilitační a wellness služby v klidném a rodinném prostředí podhorské obce Čeladná. Navštivte BRC - Lázně Čeladná!

Penzion Sluníčko

Penzion, ubytování, Beskydy, Lysá hora, dovolená – Penzion Sluníčko na Ostravici pod Lysou Horou v Beskydech. Nabízíme ubytování, koupaliště, kurty, pizzerii. Možnost využití Relaxcentra Sepetná s bazénem, bowlingem, saunou apod. Pokoje jsou zařazeny do více kategorií.

Hotel Žákova Hora

Hotel Žákova Hora – Umístění hotelu dává možnost konání rodinné a individuální rekreace, možnost konání rodinných a firemních oslav, seminářů a školení, je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty a pro setkání různých zájmových skupin. Je tedy výborným místem k pasivnímu i aktivnímu odpočinku. Naši hosté jsou ubytováni ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. V nově vybudovaném relaxačním centru nabízíme i nové služby návštěvníkům a hostům našeho hotelu: infrasauna, masáže, výřivka, posilovna. Hostům je k dispozici přístup na internet i sekretářské služby. Pokud přijedete do našeho hotelu vlastním vozem, je možné zaparkovat zdarma na hotelovém parkovišti pro 15 osobních vozů.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.