+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OZ Hrad Tematin

Klíčová slova: hrad, tematin, bezovec, luka, hradok, inovec

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2010

Popis: Zdruzenie zachranujuce hrad Tematin v pohory Povazsky Inovec na zapadnom Slovensku. Zalozene bolo v roku 2008 a za kratky cas sa dostalo do povedomia svojou vytrvalou a nebojacnou pracou, ktora sa niektorym zda byt zbyrocna.

Web: www.tematin.eu

Další související informace

Město Trenčín

Trenčín, hrad, historie, Štúrovci, trenčínský hrad – Město Trenčín plné historie s dominantním hradem pověřených ostrahou celé ho města. Historické centrum plné míst, které se vyplatí vidět a dodnes stojící synagoga je jen částí z možností, které město nabízí

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.