+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OZ Hrad Tematin

Klíčová slova: hrad, tematin, bezovec, luka, hradok, inovec

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2010

Popis: Zdruzenie zachranujuce hrad Tematin v pohory Povazsky Inovec na zapadnom Slovensku. Zalozene bolo v roku 2008 a za kratky cas sa dostalo do povedomia svojou vytrvalou a nebojacnou pracou, ktora sa niektorym zda byt zbyrocna.

Web: www.tematin.eu

Další související informace

Mikroregion Chebsko

Cheb, Jesenice, chebský hrad, hrad Seeberg, hrad – Krajina Chebského regionu nabízí vhodné terény pro cykloturistiku, turistiku, ale i sporty na vodních nádržích Skalka a Jesenice. Navštivte hrad Seeberg, chráněná území Českého a Slavkovského lesa nebo vyhaslé třetihorní sopky Komorní hůrka a Železná hůrka. V historickém městě Cheb Vás okouzlí nejen hrad či komplex kupeckých domů zvaný Špalíček.

Hop-Hop.cz - dětské zába

trampolína, skákací hrad, atrakce pro děti, na mí – Společnost Hop-Hop.cz se zabýva pronajmem trampolín, skákacích hradů, SUMO obleků a dalších dětských atrakcí. Kromě toho pořádáme jak pro veřejnost tak i pro soukromé účely dětské párty na míru, kde mimo atrakcí můžeme i nabídnout kouzelníka :-)

Pronájem - nafukovací hrady

skákací hrad, skákací hrady, nafukovací atrakce – Zabýváme se pronájmem nafukovacích atrakcí pro děti. Originální nafukovací skákací hrad i s hradbami zaručeně pobaví i ty nejmenší děti. Pro větší odvážnější děti nabízíme velkou nafukovací skluzavku a velké zábavné nafukovací centrum.

Načítání trvalo 3.1992 sekund.