+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pečovatelky na SASI.at

Klíčová slova: práce, pečovatelka, diskuse, rakousko, agentura

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Diskuze na rakouské stránce. Práce pečovatelek v Rakousku, ich problémy, názory a zkušenosti. Vzájemná spolupráce pri hledání práce, řešení problémů souvisejícich s touto prací. Rakouské rodiny, které zaměstnávají zdravotní sestry a pečovatelky z České a Slovenské republiky mají české a slovenské zdravotnice ve velké oblibě pro jejich pracovitost a spolehlivost. S registrací bude nárok i na rakouskou penzi Rakouská vláda pečovatelkám nabídla možnost registrovat se buď jako samostatná podnikatelka nebo jako zaměstnankyně pacienta, případně jeho rodiny. Za to by získaly nárok na zdravotní péči a časem i na rakouskou penzi. Na zvýšení výdajů, které s tím souvisejí, má stát nově přispět částkou 225 eur pro nezávislé pečovatelky a 800 eur pro zaměstnankyně měsíčně. Pečovatelky se u jednoho pacienta střídají obvykle dvě, vždy po dvou týdnech, protože 24hodinová služba se nedá vydržet nepřetržitě. Jejich odměna se pohybuje obvykle mezi 45 a 50 eury za den, takže každá si měsíčně vydělá okolo 700 eur (18.200 korun).

Web: sasi.at

Další související informace

Práce na doma

prace,doma,na,kompletace,plneni,obalek,manualni,pc – Práce na doma, rady o těchto možnostech výdělku. Co je to kompletace a co můžete kompletovat, manuální práce, u čeho je práce na doma vhodná, čemu se při výběru práce vyvarovat. Navštivte naše stránky a získejte informace o práci na doma.

Pronájem sálu

sály, pronájem, školení, svatby, večírky, koncerty – Nabízíme vám PRONÁJEM MULTIMEDIÁLNÍHO SÁLU v klidném prostředí nedaleko centra Pardubic. V našem CENTRU DON BOSCO je zajištěno kompletní zázemí pro pořádání vzdělávacích, firemních či prodejních akcí a setkání, komorních kulturních produkcí či nenáročných tělocvičných a tanečních aktivit. Zároveň je to ideální prostor k pořádání svateb a dalších oslav většího i menšího rázu, k pořádání vícedenních workshopů, tvůrčích dílen či teambuildingových aktivit. V sálu je 160 míst, nabízí možnosti různého uspořádání, má dělící zástěnu, automatické zatemnění, podium s oponou. K dispozici je projektor s plátnem, profesionální zvuk 5.1 včetně mixpultu, bezdrátové mikrofony, profesionální osvětlení včetně mixpultu, plně vybavený bar, ale také dva billiardy.

SDH Stará Huť

hasiči, sdh, sbor dobrovolných hasičů, Stará Huť – Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť ze Středočeského kraje okresu Příbram. Naleznete zde veškeré informace ohledně našeho sboru, ale i užitečné články či nejžhavější události ze Středočeského kraje

Načítání trvalo 0.0772 sekund.