+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Police Federation EU

Klíčová slova: policejní, federace, policie, armáda, bezpečnostní

E-mail: martybc@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2011

Popis: International police federation EU utváří faktický profesní policejní protipól americké policejní federaci (United Federation of Police Officers, Inc.) s níž má uzavřené partnerství. www.policefederation.com

Web: www.policefederation.eu

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

Bezpečnostní dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha 8, bezpečnostní dveře – Bezpečnostní dveře Praha 8: protipožární dveře, bezpečnostní zárubně, bezpečnostní dveře. Zabezpečení bytu či rodinného domu, bezpečnostní dveře zn. Sherlock a zárubně, montáže i zajištění čalounění bezpečnostních dveří, instalace mříží, zabezpečení plastových oken.

COMPACT OFFICE, s.r.o.

atestace isvs, bezpečnostní politika, gis – Analýzy a studie informačních systémů veřejné správy. Zprostředkování atestace ISVS. Geografické informační systémy pro města a obce. Služby v ICT, zejména pro veřejnou správu. Dodávky značkového hardware a software.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.